جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1391/02/28 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 4153

 نهادهاي مالي 

 نسخه جديد وب‌سايت بانک تجارت رونمايي شد

همزمان با روز روابط عمومي از نسخه جديد پايگاه اينترنتي بانک تجارت رونمايي شد . به گزارش روابط عمومي ، پايگاه اطلاع رساني الکترونيک بانک تجارت با امکانات و نمايي جديد و متناسب با ديدگاه و نظرات بازديد کنندگان رونمايي شد. نماي جديد وب‌سايت با ترکيب رنگ آبي و فيروزه‌اي به عنوان رنگ‌هاي اصلي تبليغات بانک تجارت طراحي شده و درنسخه جديد، سرعت بازشدن صفحات به ميزان قابل ملاحظه افزايش يافته و اطلاعات زيربخش هاي مختلف سايت نيز تکميل و کاملاً به روز شده است. همچنين با توجه به طراحي جديد ، دسترسي به خدمات بانکداري اينترنتي با سرعت و سهولت بيشتري براي کاربران سايت ميسر خواهد بود.

بانک تجارت به خريداران اوراق گواهي سپرده جايزه مي دهد

بانک تجارت به خريداران اوراق گواهي سپرده سرمايه گذاري عام اين بانک به ازاي هريکصد ميليون ريال ، يک عدد کارت هديه 300 هزار ريالي اهدا مي کند .به گزارش روابط عمومي ، با توجه به استقبال مشتريان از عرضه اوراق گواهي سپرده بانک تجارت و به پاس اين همراهي بانک تجارت به ازاي خريد هريکصد ميليون ريال اوراق گواهي سپرده سرمايه گذاري عام کارت هديه اهداء خواهد کرد .

تعداد حسابهاي الکترونيکي بانک صادرات از 46 ميليون گذشت

تا پايان فروردين ماه سال 1391 متقاضيان و مشتريان بانک صادرات ايران بيش از46 ميليون حساب الکترونيکي سپهري درشعب اين بانک در اقصي نقاط کشور افتتاح نمودند.به گزارش روابط عمومي ، اين بانک در راستاي همسويي با بانکداري بين‌المللي، جلب رضايت و تامين رفاه مشتريان و همچنين صرفه‌جويي در وقت و هزينه هموطنان گرامي، توسعه و ارتقاء سيستم‌هاي الکترونيکي را در دستور کار قرار داده است. براين اساس با توجه به سرعت، تنوع خدمات، سهولت و کيفيت بالاي سيستم سپهر، استقبال مردم از همواره زياد بوده است بطوريکه هم اکنون 46 ميليون و 90 هزار حساب الکترونيکي توسط هموطنان و مشتريان درشعب سپهري بانک صادرات افتتاح شده است که از اين نظر بانک صادرات رکورددار نظام بانکي کشور به حساب مي آيد.

نخستين خدمت بانکداري مجازي بانک اقتصادنوين رونمايي مي‌شود

مديرعامل بانک اقتصادنوين با حضور در ساختمان شماره 3 اين بانک از واحدها و شرکت‌هاي مستقر در اين ساختمان ديدن کرد.به گزارش روابط عمومي ، دکتر محمدهاشم بت‌شکن مديرعامل اين بانک در اين ديدار با اشاره به اينکه بانک اقتصادنوين همواره تلاش کرده است با ارايه سبدي از خدمات، زمينه را براي ارتقاي سطح رضايتمندي مشتريان خود و نظام بانکي فراهم کند، گفت: در اين راستا بانک اقتصادنوين توانسته با راه‌اندازي شرکت‌هاي وابسته، خدمات متنوعي در عرصه‌هاي مختلف پولي و مالي در اختيار مشتريان قرار دهد که اين مهم موجب شده انواع نيازهاي آحاد مختلف جامعه در بخش پولي و مالي در کوتاه‌ترين زمان ممکن تامين شود.

بانك توسعه تعاون از فعاليت هاي نوآورانه بخش تعاون حمايت مي كند

معاونت امور تعاون، وزير تعاون ، کار و رفاه اجتماعي ضمن حضور در همايش تخصصي بانک توسعه تعاون با بيان مطلب فوق اظهار داشت: سرمايه هاي اجتماعي مختلف بعنوان بالاترين ظرفيت هاي اقتصادي در مراودات روزمره زندگي، همواره از حمايت و پشتيباني بانک توسعه تعاون برخوردار بوده اند، زيرا اين بانک بر پايه رسالت اصلي خودش در عرصه خدمات رساني بانکي مبني بر حمايت از فعاليت تشکل هاي تعاوني فعال در بخش هاي مختلف اقتصادي با هدف ارتقاء سهم بخش در اقتصاد ملي پيشرو بوده است. وي نقش آفريني موثر بانک توسعه تعاون را در تحقق کمي و کيفي اهداف عالي بخش تعاون را با هدف کاهش فاصله طبقاتي و توسعه متوازن قابل توجه دانست و در اين رابطه گفت: دستيابي به سهم 25 درصدي بخش تعاون در اقتصاد ملي بعنوان ماموريت ويژه دست اندرکاران اين بخش از اقتصاد به طور حتم مستلزم گسترانيدن چتر حمايتي بانک توسعه تعاون بر فعاليت تشکل هاي مختلف تعاوني است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
اجتماعي
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته