جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1391/03/10 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 4164

 خبر 

 تقدير معاون حقوقي، امور مجلس و پشتيباني وزارت نيرو از مديرعامل برق منطقه‌اي خوزستان

اهواز - خبرنگار آفرينش

معاون حقوقي، امور مجلس و پشتيباني وزارت نيرو و نائب رييس شوراي مرکزي ورزش و مسئول هماهنگي امور ورزش صنعت آب و برق در لوح تقديري از مديرعامل برق منطقه‌اي خوزستان به خاطر "ميزباني برتر" فعاليتهاي ورزشي درسال 89 تقدير کردند. سيد مسعود حسيني و مالک حسين‌زاده در اين لوح تقدير آورده‌اند: موفقيت ارزشمند آن شرکت را در کسب عنوان "ميزباني برتر" در زمينه توسعه ورزش، سلامتي و نشاط کارکنان که سرمايه اصلي هر سازمان محسوب مي‌شوند، تبريک عرض نموده، ضمن سپاس و قدرداني از زحمات و تلاشهاي صادقانه جنابعالي، اميد است با موفقيت روزافزون، موجبات ارتقاء و تداوم برنامه‌هاي ورزش همگاني و سلامتي را براي خانواده صنعت آب و برق در استان به ارمغان آوريد.

همچنين در لوح تقدير جداگانه‌اي از مسئول ورزش شرکت برق منطقه‌اي خوزستان و دبير کميته ورزش استان (عليرضا آشوريان) تقدير شد. سيد مسعود حسيني و مالک حسين‌زاده در اين لوح تقدير آورده‌اند: بدون ترديد ورزش و سلامتي، حاصل زحمات افرادي است که تجربه خود را صادقانه در جهت ارتقاء همگاني کردن ورزش در اختيار همکاران صنعت آب و برق قرار داده‌اند از تلاش و حضور موثر جنابعالي در راستاي هرچه با شکوهتر اجرا کردن اهداف ورزشي وزارت نيرو تقدير و تشکر به عمل مي‌آيد. در ادامه اين لوح تقدير تصريح شده است: به پاس خدمات ارزنده آن شرکت در سال 89 در کسب عنوان "ميزباني برتر" اين لوح تقدير تقديم و از خداوند متعال توفيق روزافزون جنابعالي را در تمامي مراحل زندگي مسئلت مي‌نماييم.

فرماندار دماوند:

انتصاب مديران با هماهنگي فرمانداري صورت گيرد

دماوند - خبرنگار آفرينش

فرماندار دماوند گفت: انتصاب مديران در دستگاه‏هاي شهرستاني بايد با هماهنگي فرمانداري دماوند صورت گيرد. به گزارش خبرنگار آفرينش، علي‏رضا قاسمي‏فرزاد در نشست مسئولان شهرستان دماوند که با حضور ائمه جمعه، معاونان فرماندار و جمعي از مسئولان در فرمانداري دماوند برگزار شد، اظهار داشت: اخيرا برخي عزل و نصب‏ها در دماوند بدون هماهنگي فرمانداري و بعضي مواقع برخي تغييرات تنها از طريق دستگاه‏هاي استاني و بدون اطلاع فرمانداري دماوند صورت مي‏گيرد. وي ادامه داد: مواردي از اين دست در اين اواخر وجود داشته که انجام آن نه به لحاظ قانوني و نه از نظر عرفي صحيح نيست. قاسمي‏فرزاد اضافه کرد: اين مهم در قالب مصوبه‏اي از سوي هيئت وزيران به همه دستگاه‏هاي اجرايي ابلاغ شده است که عزل مي‏تواند تنها با اطلاع فرمانداري انجام شود. فرماندار شهرستان دماوند افزود: طبق اين مصوبه دولت، انتصاب مديران در دستگاه‏هاي شهرستاني بايد با هماهنگي فرمانداري صورت گيرد.

مسئولان دماوند سر وقت در ادارات حاضر شوند

فرماندار شهرستان دماوند نسبت به حضور به‏ موقع مسئولان دستگاه‏هاي اداري شهرستان دماوند در ادارات تذکر داد. قاسمي‏فرزاد اظهار داشت: گاهي مشاهده مي‏شود که برخي مسئولان دماوندي اندکي دير در ادارات متبوع خود حاضر مي‏شوند. وي ادامه داد: اين مديران نه تنها خود کمي دير در محل خدمتشان حاضر مي‏شوند، بلکه کنترل چنداني نيز به مجموعه تحت مديريت خود ندارند. قاسمي‏فرزاد اضافه کرد: در جايي که شخص رئيس جمهوري و همچنين اعضاي هيئت وزيران از نخستين ساعات روز تا پاسي از شب در محل خدمت حاضر هستند، شايسته نيست که بعضي مواقع چنين رفتارهايي از مسئولان دستگاه‏هاي شهرستاني روي دهد.

نمي‏گذاريم ارباب رجوع سرگردان شود

فرماندار شهرستان دماوند وجود چنين رفتارهايي از سوي مسئولان نهادهاي اداري را سبب سرگرداني ارباب ‏رجوع خواند. وي تصريح کرد: فرمانداري شهرستان دماوند از اين پس در خصوص حضور به ‏موقع مسئولان در ادارات شهرستان دماوند کنترل‏هاي لازم را انجام مي‏دهد. قاسمي‏فرزاد اضافه کرد: گزارش اين حضور به‏موقع يا ديرهنگام مديران ادارات دولتي به استانداري تهران و دستگاه‏هاي متبوع استاني ارسال مي‏شود. فرماندار شهرستان دماوند خواستار اطلاع‏رساني دلايل حضور نيافتن مسئولان ادارات در قالب انواع مرخصي، بازديد از مناطق زيرپوشش و مأموريت‏هاي کاري به فرمانداري شد. وي حضور به‏ موقع مسئولان شهرستان دماوند در نشست‏هاي اداري را ضروري دانست و افزود: حضور به‏ موقع در جلسات احترام به آن نشست و حضار است. قاسمي‏فرزاد ادامه داد: از اين‌رو و طبق طرحي پيشنهادي، ورودي سالن جلسات فرمانداري پس از 10 دقيقه از آغاز جلسه به روي افرادي که دير مي‏آيند، بسته مي‏شود.

بيمه کارگران ساختماني، قبل از صدور پروانه در روستاها بايد اجرايي شود

کرج - خاکپور

مديرکل امور روستايي استان البرز گفت: از اين پس قانون بيمه‌هاي تامين اجتماعي کارگران ساختماني در تمامي روستاهاي استان البرز قبل از صدور پروانه ساختماني اجرايي مي‌شود. به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين‌الملل استانداري، آرش بهادري مدير کل امور روستايي استان البرزگفت: طي ابلاغي که از تاريخ 4/3/91 به فرمانداريها و بخشداريهاي تابع آنها شده است از اين پس قانون بيمه‌هاي تامين اجتماعي کارگران ساختماني در تمامي روستاهاي استان البرز قبل از صدور پروانه ساختماني اجرايي مي‌شود. وي افزود: به منظور حمايت از کارگران زحمتکش روستاها، بيمه اجتماعي کارگران ساختماني اجباري شده و تمامي دستگاههاي اجرايي مربوطه مکلف به اجراي اين قانون مي‌باشند و با متخلفين در سطح استان به طور جدي برخورد خواهد شد.

توسط شرکت مخابرات خوزستان؛

دريافت گواهينامه اهتمام به کيفيت در ارائه خدمات ديتا

اهواز - خبرنگار آفرينش

در ارزيابي اولين دوره جايزه ملي کيفيت که توسط وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات صورت پذيرفت، شرکت مخابرات خوزستان براي مديريت کيفيت در ارائه خدمات ديتا موفق به اخذ گواهينامه اهتمام کيفيت گرديد. گفتني است چندي پيش اداره ديتاي شرکت مخابرات خوزستان موفق به اخذ رتبه دوم کشوري توسط شرکت مخابرات ايران نيز گرديد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته