جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1385/10/25 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - دوشنبه نسخه شماره 2676

 در فاصله چندروز به آغاز مسابقات ليگ برتر
 پرسپوليس آبستن حوادث تازه  

با توجه به اينکه فقط چند روز به آغاز دوره برگشت مسابقات ليگ برتر باشگاه هاي کشور باقي مانده است ، تيم پرسپوليس آبستن حوادث تازه اي شده است .
در اين راستا بايد گفت ; اختلاف ا ستيلي و دنيزلي که از مدت ها شايعه آن به گوش مي رسيد سرانجام علني شد و حميد استيلي از حضور در تمرينات پرسپوليس خودداري و دنيزلي را به بداخلاقي متهم نمود .
در اين خصوص محمدحسن مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت :  متاسفانه دور جديد تمرينات تيم با بروز برخي مسائل در کادر فني همراه شد و همه چيز را تحت تاثير خود قرار داد اما، نکته ي اميدبخش اين بود که برخي از مصدومان به تيم برگشته اند و اين مي تواند کمبود بازيکن که در چند بازي پايان نيم فصل اول دردسرساز شده بود را مرتفع سازد. با اين وجود پرسپوليس همچنان به واسطه مصدوميت و محروميت بازيکنان آسيب مي بيند چرا که در يک جمع بندي کلي پرسپوليس در اولين بازي دور برگشت مقابل ابومسلم حداقل 6 بازيکن اصلي خود را در اختيار ندارد. ما اميدواريم تيم در شرايطي قرار بگيرد که مربيان بتوانند مثل آغاز فصل تمامي نفرات را در اختيار داشته باشند و مجبور به انتخاب يک ترکيب مصلحتي و اجباري نشوند. به اعتقاد ما پرسپوليس در نيم فصل اول علاوه بر اشتباهات داوري ، کم دقتي و بدشانسي در نواختن ضربات نهايي به واسطه آسيب ديدگي بازيکنان خود لطمه خورد، به گونه اي که جابجايي هاي اجباري و قرار گرفتن هافبک ها و حتي مهاجمان در خط دفاعي تيم را از فرم اصلي خارج کرد.
در باره اختلاف دنيزلي و استيلي بايد بگويم : به هر حال آقاي دنيزلي نظراتي داشتند و بنده هفته گذشته نيز جلسه اي با استيلي داشتم. در نهايت مقرر شد در بازگشت دنيزلي از ترکيه نشست سه جانبه اي بين من و آنها برگزار شود تا به نوعي با رفع سو» تفاهمات و ابهامات همه چيز به حالت اوليه برگردد. اين موضوع به اعتقاد بنده قابل حل بود اما، متاسفانه روز جمعه و درپي عدم حضور استيلي در تمرينات موضوع به رسانه ها کشيده شد. با اين وجود صبح روز شنبه به کارگران رفتم تا علاوه بر بررسي وضعيت تيم درباره اين موضوع مهم و اساسي با دنيزلي صحبت کنم. سرمربي تيم هم مثل ما تعجب کرده بود که چرا چنين موضوعي به رسانه ها کشيده شده. وي از مصاحبه هاي استيلي هم گله مند بود. با اين وجود وقتي از ايشان خواستم روز دوشنبه جلسه اي سه جانبه برگزار شود مخالفتي نداشت اما، حميد استيلي به واسطه ناراحتي از انتشار خبر اخراج از پرسپوليس در صداوسيما با يکي از خبرگزاري ها مصاحبه کرد و عليه دنيزلي مسائلي را عنوان کرد تا امکان هرگونه مذاکره اي به حداقل برسد. با اين وجود شنبه شب با حميد استيلي صحبت کردم و تاکيد کردم اگر کار به رسانه ها کشيده نمي شد مي توانستيم با برگزاري يک جلسه سه جانبه در روز شنبه همه چيز را حل کنيم.
در اين خصوص حميد استيلي مربي تيم پرسپوليس گفت : ديگر تحمل رفتارهاي توهين آميز دنيزلي را نداشتم.  مدتها بود دنيزلي رفتار مناسبي با من و برخي بازيکنان نداشت و متاسفانه در صحبت هايش گفتار مودبانه را رعايت نمي کرد. با اين حال به خاطر پرسپوليس در اين مدت سکوت کردم و تنها هدفم موفقيت اين تيم بود. اما بالاخره صبرم لبريز شد و تصميم گرفتم در تمرينات حضور پيدا نکنم.
استيلي در ادامه گفت : بازيکنان تيم بهترين قاضيان ادعاي من هستند و هرکس که فکر مي کند من اشتباه مي کنم نظر بازيکنان را هم بپرسد تا مشخص شود اين مربي چگونه رفتار مي کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي
سياسي و سياسي خارجي
هنري
استانها و شهرستانها
پزشکي و علمي
دانشگاه و خبر
دانشگاه
اقتصادي
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش
هنري 2
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته