جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1385/10/25 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - دوشنبه نسخه شماره 2676

 تمديد مهلت ثبت نام در کنکور دانشگاه آزاد اسلا مي تا 30 دي  

 مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي مهلت ثبت نام در کنکور اين دانشگاه را تا روز شنبه                       30 دي ماه تمديد کرد. مهلت ثبت نام در کنکور دانشگاه آزاد تا 30 دي تمديد
آن دسته از داوطلباني که تاکنون موفق به ثبت نام نشدهاند، ميتوانند تا پايان وقت اداري روز شنبه 30 دي با مرجعه به يکي از دفاتر پستي نزديک محل سکونت، نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
گفتني است، هر داوطلب ميتواند براي شرکت در آزمون رشته هاي غير پزشکي شش رشته / شهر از يک مجموعه و در گزينش پاره وقت چهار رشته / شهر از همان مجموعه و جهت شرکت در آزمون پزشکي چهار رشته / شهر را انتخاب نمايد. بنابراين داوطلبان ميتوانند با شرکت در آزمون غير پزشکي و در صورت علاقه در گزينش نظام آموزشي پاره وقت نيز شرکت نمايند. 
در آزمون سراسري سال 1386 ظرفيت پذيرش نسبت به سال گذشته در رشته هاي غيرپزشکي 10 درصد افزايش پيدا کرده است
: نحوه پذيرش دانشجو در تمامي رشته هاي مقطع کارداني ناپيوسته غير پزشکي سال 86-87 متعاقبا اعلام خواهد شد.
رشته / شهرهاي مقطع کارشناسي نسبت به سال گذشته 7 درصد افزايش داشته است .
اين گرايش ها در رشته مهندسي عمران شامل گرايش آب، خاک ، سازه و راه ، در کارشناسي فيزيک شامل گرايش حالت جامد، اتمي و هسته اي، در رشته مکانيک گرايش انرژي و رشته نمايش گرايش  صحنه آرايي است.
اين رشته در مقطع کارداني حذف شده و به جاي آن مامايي در مقطع کارشناسي ارائه مي شود.
در اين آزمون تعداد رشته / شهرها بالغ بر دو هزار و 818 رشته / شهر است که در 177 واحد داخل کشور، 4 واحد خارج از کشور و 64 مرکز آموزشي ارائه مي شوند. در مجموع در آزمون شماره يک (رشته هاي غير پزشکي) 2174 رشته / محل و آزمون پزشکي 161 رشته / محل و گزينش نظام پاره  وقت 483 رشته / شهر وجود دارد .
وي در ادامه تاکيد: گزينش انتخاب هفتم ( انتخاب دانشگاه ) براي خواهران صرفا با توجه به شهرهاي انتخابي شخص داوطلب در انتخاب هاي اول تا ششم صورت مي گيرد.
داوطلبان گزينش نظام پاره وقت بايد بومي يکي از نقاط تابعه استاني باشند که واحد دانشگاهي مورد نظر آنان در آن استان قرار دارد .
به داوطلبان توصيه مي شود که شماره تلفن خود را به همراه پيش شماره آن و شماره همراه ( در صورت وجود ) درکارت درخواست ثبت نام لحاظ نمايند تا در صورت نياز ارتباط با آنها ميسر شود


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي
سياسي و سياسي خارجي
هنري
استانها و شهرستانها
پزشکي و علمي
دانشگاه و خبر
دانشگاه
اقتصادي
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش
هنري 2
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته