جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1385/10/25 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - دوشنبه نسخه شماره 2676

 باهنر خبر داد;
 افزايش مستمري بازنشستگان تامين اجتماعي به 200 هزار تومان در بودجه 86  

نايب رييس مجلس از افزايش حداقل مستمري بازنشستگان سازمان تامين اجتماعي به 200 هزار تومان در  بودجه سال 86 خبر داد.
محمد رضا باهنر در مراسم روز تکريم بازنشستگان که در محل سالن همايش هاي صدا و سيما برگزار شد، گفت: تفاوت بين دريافتي هاي بازنشستگان در کشور از نظر شرعي و عقلي قابل قبول نيست و بايد اصلاح شود.
وي در ادامه افزود: مصوبه مجلس براي افزايش حداقل حقوق مستمري بگيران به 200 هزار تومان براي بازنشستگان کشوري و لشگري به اجرا در آمده است و اجراي آن براي بازنشستگان تامين اجتماعي، دير و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد و حتما در بودجه سال 86 کشور براي آن فکر اساسي مي شود.
نايب رييس مجلس اظهار داشت: اگر دولت بدهي هاي خود را به سازمان تامين اجتماعي سريعتر پرداخت کند تقويت خوبي براي اين صندوق است و سازمان تامين اجتماعي بهتر مي تواند خدمات خود را به بيمه شدگان و بازنشستگان ارائه کند.
به گزارش فارس، باهنر تصريح کرد: فراکسيون بازنشستگان مجلس بيشترين اعضا را در مجلس به خود اختصاص داده است به طوري که از 290 نفر نماينده مجلس              207 نفر عضو اين فراکسيون هستند و از حقوق اين قشر از جامعه دفاع مي کنند. وي با بيان اينکه دولت نهم در خدمت رساني به مردم حريص است، گفت: اين خدمت رساني در دولت از پايين ترين اقشار جامعه شروع شده است.
وي به اولين مصوبه مجلس هفتم نيز اشاره کرد و گفت: اولين مصوبه نظام هماهنگ پرداخت بوده است که به زودي                         به اجرا درمي آيد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي
سياسي و سياسي خارجي
هنري
استانها و شهرستانها
پزشکي و علمي
دانشگاه و خبر
دانشگاه
اقتصادي
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش
هنري 2
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته