جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1391/04/20 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 4194

 نماينده مجلس:
 حفظ وحدت بين مردم و مسولان راه‌حل بيمه كشور در قبال تحريم‌هاست 

نماينده مردم تبريز در مجلس، قدم اول در مقابله با تحريم‌هاي خارجي عليه كشورمان را وحدت نيروها دانست و گفت كه وجود اختلاف داخلي در قبال تهاجم خارجي ميزان آسيب‌پذيري را در كشور بالا مي‌برد.

مسعود پزشكيان در گفت‌وگو با ايسنا، اظهار داشت: در روندي كه تحريم‌ها و فشارهاي خارجي هر روز بيش از پيش در صدد ايجاد مشكل براي كشور است بايد وحدت و هماهنگي بين مردم حفظ شود و مسوولان نظام و سياسيون بايد نسبت به تقويت و حفظ وحدت و همدلي اقدام كنند.

وي افزود: جذب نيروها و در صحنه نگه داشتن همراه با رافت، گذشت و مهرباني تنها راه‌حلي است كه مي‌تواند مملكت را در برابر تحريم بيمه كند اگر چنين جو سالمي به وجود بيايد بقيه مسائل در درون آن حل خواهد شد. اين نماينده اصلاح‌طلب مجلس يادآور شد: در شرايطي كه مشكلات و فشارهاي خارجي عليه كشورمان بسيج شده تا آن را با محدوديت مواجه كند قدم مهم ديگر اين است كه مديراني كه براي كارهاي مختلف انتخاب مي‌شوند از شايستگي برخوردار باشند و وابستگي جناحي و گروهي نداشته باشند.

پزشكيان تصريح كرد: مديران لايق مي‌دانند كه براي مقابله با تحريم چه راهكارهايي را مي‌توانند ارائه كنند و قطعا توان بسيج نيروها ، تخصص‌ها و هماهنگ كردن آنها در جهت حل مشكلات را خواهند داشت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته