جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1391/04/24 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 4197

 40 بازيگر در "فصل بي‌پروايي" فريدون جيراني 

تهيه‌کننده سريال «فصل بي‌پروايي» به كارگرداني فريدون جيراني از شروع تصويربرداري اين سريال طي يک ماه و نيم آينده خبرداد. به گزارش ايسنا، سيدکمال طباطبايي گفت: آخرين بازنويسي فيلم‌نامه «فصل بي‌پروايي» توسط فريدون جيراني در حال انجام است که البته به‌زودي به اتمام مي‌رسد و احتمالا حدود 45 روز آينده مي‌توانيم کار را آغاز کنيم.

تهيه‌کننده اين سريال گفت: حدود 40 بازيگر در اين سريال ايفاي نقش مي‌كنند که 28 نفر از آن‌ها نقش اصلي هستند؛ اما هنوز با هيچ بازيگري به طور قطعي براي حضور در اين سريال قراردادي بسته نشده است.«فصل بي‌پروايي» سريالي است که مضموني تاريخي دارد و مبارزات گروه‌ها و جريانات اسلامي دوران انقلاب را به زبان قصه روايت مي‌کند، پيگيري سرنوشت اين گروه‌ها پس از پيروزي و همچنين فراز و فرودها، مشکلات و ماجراهايي که براي هريک از اعضاي گروه طي ساليان مبارزه‌شان با رژيم طاغوت روي مي‌دهد، داستان‌هاي اين سريال 28 قسمتي را مي‌سازد.

به گزارش ايسنا، قرار بود «فصل بي‌پروايي» اواخر سال 92 در 28 قسمت 50 دقيقه‌‌يي از شبکه يک سيما پخش شود؛ اما با تاخيري که در شروع توليد اين سريال پيش آمد، مشخص نيست چه زماني پخش آن آغاز شود. عوامل و دست‌اندرکاران سريال «فصل بي‌پروايي» عبارت‌اند از: نويسنده و كارگردان: فريدون جيراني، تهيه‌کننده: سيدکمال طباطبايي، دستيار کارگردان: علي جناب، مدير توليد و برنامه‌ريزي: تينا پاک‌روان، طراح صحنه: فرامرز بادران‌پور، طراح لباس: مارال جيراني، گريم: محمد قمي و تدوين: بهزاد مصلح.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته