جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1391/06/02 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 4229

 دقيقه نود 

برنامه هفته ششم ليگ برتر

پرسپوليس - استقلال در آزادي

هفته ششم مسابقات فوتبال ليگ برتر باشگاه‌هاي کشورطي روزهاي پنجشنبه وجمعه برگزار خواهد شد برنامه اين بازيها به شرح زير است:

پنجشنبه 2 شهريور

فجرسپاسي شيراز ..... گهر دورود، ساعت 18:45، ورزشگاه شهيد دستغيب شيراز

راه آهن ........... فولادخوزستان، ساعت 19:10، ورزشگاه اکباتان تهران

سايپاي البرز ........ آلومينيوم هرمزگان، ساعت 19:10، ورزشگاه انقلاب کرج

پيکان تهران ......... سپاهان اصفهان، ساعت 19:10، ورزشگاه تختي تهران

جمعه 3 شهريور

پرسپوليس ............... استقلال، ساعت 18، ورزشگاه آزادي تهران

مس کرمان ..... داماش گيلان، ساعت 18:35، ورزشگاه امام علي (ع) کرمان

ذوب آهن اصفهان .... تراکتورسازي تبريز، ساعت 19، ورزشگاه فولادشهر اصفهان

ملوان بندرانزلي ........ نفت تهران، ساعت 19:15، ورزشگاه تختي بندرانزلي

صنعت نفت آبادان .......... صباي قم، ساعت 20:15، ورزشگاه تختي آبادان

محمد قاضي مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس:

هيچ بازيکني در پرسپوليس کم کاري نمي‌کند

محمد قاضي مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس با اعلام اينکه اعتراضي به نيمکت نشيني ندارد گفت: مطمئن باشيد هيچ بازيکني در تيم پرسپوليس کم کاري نمي کند چون هر بازيکني به دنبال حفظ آبروي خود است. وي افزود: قبول داريم که تا پايان هفته پنجم رقابتهاي ليگ برتر عملکرد خوبي نداشتيم و هواداران حق دارند که از ما ناراضي باشند اما مطمئن باشيد آنها شاهد روند رو به رشد پرسپوليس از دربي خواهند بود.وي در خصوص مشکل فعلي تيم پرسپوليس که باعث شده اين تيم نتواند نتايج خوبي بگيرد، اظهار داشت: من در جايگاهي نيستم که بگويم در حال حاضر مشکل پرسپوليس چيست و اين موضوع را بايد کارشناسان بررسي کنند. فقط مي توانم بگويم که حضور پر تعداد بازيکنان جديد و وجود ناهماهنگي بين آنها اصلي ترين دليل نتايج ضعيف پرسپوليس است.قاضي به اين پرسش که شما در تيم ملي بازيکن ثابت هستيد اما در تيم پرسپوليس اين شرايط را نداريد، تاکيد کرد: اينکه من در تيم ملي بازيکن ثابت بوده و در تيم پرسپوليس چنين شرايطي را ندارم نظر سرمربيان تيمهاي ملي و پرسپوليس است و اعتراضي به اين موضوع ندارم چون وظيفه من فقط تمرين کردن است.وي در مورد مسائلي که در خصوص کم کاري برخي از بازيکنان تيم مطرح شده، تاکيد کرد: مطمئن باشيد هيچ بازيکني در تيم پرسپوليس کم کاري نمي کند چون هر بازيکني به دنبال حفظ آبروي خود است و مطرح شدن چنين مسائلي به نفع پرسپوليس نخواهد بود.

استقلالي‌ها بالاخره هتل پيدا کردند!

اردوي تيم استقلال پيش از هفتاد و پنجمين دربي پايتخت ظهر چهارشنبه در محل هتلي که اين باشگاه در اختيار گرفته آغازشد. گفتني است، بازيکنان و کادر فني تيم فوتبال استقلال ساعت 13:30 روز گذشته در هتل تاج محل تهران حضور پيدا کردند تا اردوي اين تيم پيش از هفتاد و پنجمين دربي پايتخت رسما آغاز شود. اين در حالي است که آبي هاي تهران به خاطر مشکلات مالي در روزهاي گذشته نتوانسته بودند هتل پيدا کنند.

حنيف عمران زاده مدافع تيم فوتبال استقلال:

از بازي گذشته با پرسپوليس درس گرفته‌ايم

حنيف عمران زاده مدافع تيم فوتبال استقلال با اشاره به ديدار روز جمعه اين تيم برابر پرسپوليس گفت: بازي سختي براي هر دو تيم خواهد بود. ما در ديدارهاي گذشته چهار پيروزي داشته ايم و بازي پنجم راباختيم.وي با بيان اينکه شکست استقلال برابر پرسپوليس در ديدار گذشته به خاطر بدشانسي آبي پوشان رقم خورده است گفت: ما از آن بازي درس گرفته ايم و تلاش مي کنيم در ديدار روز جمعه با تمام توان به ميدان برويم و سه امتياز اين بازي حساس را از آن خود کنيم.

حميد درخشان عضو كميته‌ فني باشگاه پرسپوليس:

بازيكنان بزرگ سرنوشت سازند

حميد درخشان عضو كميته‌ فني باشگاه پرسپوليس مي‌گويد پرسپوليس با بازيكنان بزرگي كه در اختيار دارد، مي‌تواند پيروزي را دربازي مقابل استقلال براي خود رقم بزند. وي درباره بازي پرسپوليس و استقلال و شرايط پرسپوليس پيش از اين بازي گفت: پرسپوليس نتايج خوبي نگرفته است و تا به حال با بازيكنان بزرگي كه جذب كرده انتظار هواداران را برآورده نكرده است. با اين حال اين مشكلات در فوتبال طبيعي است. وي افزود: احتمالا تا الان بازيكنان پرسپوليس به حساسيت بازي با استقلال پي برده‌اند و مي‌دانند كه اين بازي از ساير ديدارهايشان مهم‌تر است. درست است كه پرسپوليس در يك فصل 34 بازي حساس دارد، اما دو بازي با استقلال، دو ديدار ويژه به حساب مي‌آيد كه از قديم حساسيت خاصي داشته و نگاه‌هاي زيادي به آن بوده است. درخشان با اشاره به اين كه پرسپوليس مي‌تواند مقابل استقلال به پيروزي برسد، گفت: اميدوارم كه پرسپوليس در دربي نتيجه‌ بگيرد تا نتايج بد گذشته را فراموش كرده و احساس خوبي براي ادامه فصل داشته باشد. قبول ندارم كه استقلال در حال حاضر وضعيت بهتري نسبت به پرسپوليس دارد. اختلاف امتياز دو تيم فقط چهار است و اگر موقعيت‌هايي كه پرسپوليس در بازي‌هايش به دست آورده بود، گل شده بود شايد الان بالاتر از استقلال قرار داشت. مهم اين است كه بازيكنان پرسپوليس با تمركز و روحيه لازم گام به اين بازي بگذارند. به نظر من پرسپوليس بازيكنان بزرگي دارد كه هر كدام مي‌توانند به تنهايي سرنوشت يك بازي را تغيير دهند و اگر با هوش كار كنند، شكست استقلال دور از دسترس نيست.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
اجتماعي
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته