جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1385/11/02 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - دوشنبه (دوم محرم الحرام سال 1428) نسخه شماره 2682

  جاسم ويشگاهي مدال هاي طلاي خود را به آستان مقدس امام حسين (ع) تقديم کرد
 قهرمان بازي هاي آسيايي: کوچک ترين کاري بود که انجام دادم 

 قهرمان کاراته بازي هاي آسيايي دوحه و مسابقات جهاني فنلاند مدال هاي طلاي خود را تقديم آستان مقدس امام حسين (ع) کرد.
به گزارش ايسنا، همزمان با آغاز ايام محرم جاسم ويشگاهي، قهرمان کاراته جهان و بازي هاي آسيايي دوحه دو مدال طلاي خود را به آستان مقدس امام حسين (ع) تقديم کرد.
ويشگاهي درباره انگيزه هاي خود براي انجام چنين کاري گفت: به دليل ارادت خاصي که هميشه به امام حسين (ع) داشتم تصميم گرفتم تا همزمان با ايام محرم که از زيباترين و معنوي ترين ماه هاي سال است دو مدال طلاي جهاني و آسيايي خود را به عنوان هديه اي هر چند کوچک تقديم امام حسين (ع) کنم.
وي ادامه داد: پيش از حضور در مسابقات آسيايي دوحه از ناحيه کمر دچار آسيب ديدگي بسيار شديدي شدم که حتي مربيان و پزشکان تيم ملي نيز اميدي به حضورم در اين رقابت ها نداشتند. در شرايطي که اکثر اعضاي تيم فکر مي کردند به اين مسابقات نمي رسم با نذر کردن به درگاه امام حسين (ع) از ايشان تقاضاي کمک کردم. خوشبختانه دعايم مستجاب شد و توانستم با حضور در اين رقابت ها مدال طلاي آسيا را بر گردن بياويزم. اکنون تنها کوچک ترين کاري که مي توانم بکنم اين است که هديه بسيار ناچيزي را تقديم ايشان کنم.
ويشگاهي تصريح کرد: من اعتقاد قلبي به مسايل معنوي و ديني داشته و مطمئن هستم که اين گونه مسايل تاثيري مستقيم در موفقيت هاي ورزشي ام داشته است. اگر مسير کربلا باز بود با دستان خود مدال هايم را تقديم مي کردم. اميدوارم که ورزشکاران ما همواره از ته قلب به مسايل معنوي اعتقاد داشته و با اين ديد وارد ميادين ورزشي شوند. من تاثير اين اعتقادات را در طول مسابقات جهاني و آسيايي به طور کامل مشاهده کرده ام و اگر موفقيتي به دست آورده ام تمام آنها را ناشي از اين گونه اعتقادات مي دانم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي
سياسي و سياسي خارجي
هنري
استانها و شهرستانها
هنري 2
دانشگاه و خبر
دانشگاه
اقتصادي
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته