جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1391/06/25 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 4246

 يادداشت 

 ضرورت بررسي عوامل شکست

واقعيت انکار ناپذير اين است :

فوتبال کشورمان در شرايط کنوني از وضعيت مطلوبي برخوردار نيست و اين در شرايطي است که فوتبال هميشه بيشتر از ساير رشته ها مورد توجه مردم بوده است.

فوتبال ايران که روزگاري سرآمد تيم هاي آسيايي بود، پس از آنکه در 30 سال اخير جايگاه و قدرت خود را در قاره کهن و پهناور آسيا و در مصاف با تيم هاي شرق اين قاره همچون کره جنوبي و ژاپن از دست داد، در چند سال اخير تا جايي افت کرده است که در مصاف با تيم هاي درجه سوم آسيا و کشورهاي ضعيف عربي نيز نتيجه را واگذار مي کند ، که آخرين نمونه آن سه شنبه شب در بيروت و در مصاف با تيم لبنان اتفاق افتاد و تيم ايران نخستين شکست خود را در برابر اين تيم تجربه کرد!

پيش از لبنان، فوتبال ايران در سال هاي گذشته شکست را برابر تيم هايي همچون عربستان سعودي، قطر، بحرين، امارات، يمن و ... تجربه کرده بود و تا قبل از سه شنبه شب فقط لبنان بود که در برتري داشتن مقابل ايران، داعيه اي نداشت.

بهر حال منطق حکم مي کند، مسوولان فدراسيون فوتبال، با اين شکست به صورت حرفه اي برخورد کرده عوامل اين شکست را جستجو و مورد بررسي قرار دهند تا از بروزاحتمالي اتفاقات ناخوشايند در بازيهاي آينده جلو گيري نمايند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته