جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1391/07/02 - روزنامه سراسري صبح ايران (يكشنبه) نسخه شماره 4253

 پيام رييس دانشگاه علمي كاربردي به مناسبت آغاز سال تحصيلي:
 دانشگاه علمي كاربردي 500 هزار دانشجو در 600 رشته مهارتي دارد 

 
رييس دانشگاه جامع علمي كاربردي در پيامي به مناسبت آغاز سال تحصيلي جديد، گفت: دانشگاه علمي كاربردي با همكاري بيش از هفتاد سازمان، نهاد عمومي و دولتي و وزارتخانه‌هاي تخصصي در 920 مركز آموزش عالي در سراسر كشور وظيفه تربيت پانصد هزار دانشجو را در بيش از 600 رشته مهارتي دانشگاهي متناسب با نياز بازار كار و مأموريت دستگاه‌هاي اجرايي دولتي و غيردولتي را بر عهده دارد.به گزارش ايسنا، دكتر عبدالرسول پور عباس در پيام خود آورده است: «خدا را شكر مي‌گوئيم كه به ما توفيق خدمت عطا فرموده تا سهمي هرچند اندك در جهاد عظيم دانش و اشتغال بر عهده داشته باشيم و باز هم ايزد بي‌همتا را سپاس مي‌نهيم كه به ما توفيق خدمت در اين عرصه‌ها عطا فرمود تا در جهت اداي دين خود در قبال مردم بزرگوار كشورمان تلاش نماييم.

در ساليان اخير دانشگاه جامع علمي كاربردي در جامعه دانشگاهي كشورمان خوب درخشيده است. اين درخشش با فعـاليت گسترده در حوزه­‌هاي مختلف نه تنها به دستيابي دانشگاه به جايگاهي رفيع منجر شده است بلكه افق­هاي روشن­تري را براي آينده اين دانشگاه ترسيم نموده است.دانشگاه جامع علمي كاربردي به عنوان تنها دانشگاه متولي آموزش‌هاي عالي مهارتي، وظيفه آموزش جوانان، شاغلين و فعالان اقتصادي بخش‌هاي مختلف، دانشجويان و دانش‌آموختگان دانشگاهي را با هدف ارتقاي شايستگي‌هاي شغلي و مهارتي بر عهده دارد. امروز اين دانشگاه با همكاري بيش از هفتاد سازمان، نهاد عمومي و دولتي و وزارتخانه‌هاي تخصصي در 920 مركز آموزش عالي در سراسر كشور وظيفه تربيت پانصد هزار دانشجو را در بيش از 600 رشته مهارتي دانشگاهي متناسب با نياز بازار كار و مأموريت دستگاه‌هاي اجرايي دولتي و غيردولتي را بر عهده دارد.

در سالي كه از سوي مقام معظم رهبري به سال توليد ملي و حمايت از كار و سرمايه ايراني نامگذاري شده است در حالي دانشگاه جامع علمي كاربردي وارد هجدهمين سال بالندگي خود مي­شود كه ثمره اين 18 سال تلاش، 380 هزار دانش‌آموخته كارآفرين و توانمندي هستند که در حالِ اداي دين به وطن خويشند.مديران، رؤساي مراكز آموزشي علمي كاربردي ، مدرسان، دانشجويان و كاركنان دانشگاه در اين سال تحصيلي ، آنچنان تلاش خواهند كرد که نوزدهمين سالگرد تأسيس دانشگاه با درخششِ چشم‌گيرتري همراه باشد. مسوولين دانشگاه نيز با الطاف الهي با تمام توان آماده فراهم کردنِ بستري مناسب‌تر براي رشد كيفي دانشگاه و ورودِ آن به عرصه­‌هاي مهم مي‌باشند.

در پايان از خداوند بزرگ مسالت دارم ما را در جهت تحقق منويات رهبر معظم انقلاب اسلامي و اهداف چشم‌انداز بيست ساله ، همدلي و توانمندي بيشتر عطا فرمايد تا با سعي و تلاش بيشتر، زمينه‌ساز توسعه و سربلندي كشور باشيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته