جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1391/07/17 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 4266

 وحشت «نيکول کيدمن» از پيري 

نيکول کيدمن بازيگر اسکار گرفته سينما در برنامه بزرگداشت خود در مرکز لينکلن، اعتراف کرد اين روزها در جستجوي فيلم‌نامه‌هاي برتر است و از پير شدن مي‌ترسد.به گزارش فارس، اين بازيگر 45 ساله همچنين در اين باره صحبت کرد که از پير شدن مي‌ترسد و نگران است فيلم‌هاي زيادي به او پيشنهاد نشود.او مي‌گويد:حالا 45 ساله‌ام و تو هر چه پيرتر مي‌شوي از اين نکته به وحشت مي‌افتي و شروع به شمارش روزها و بالارفتن سن خودت مي‌کني.اين بازيگر اعلام کرد نمي‌خواهد با ترس و وحشت زندگي کند و گفت مي‌خواهد طي يک دهه آينده تمام کارهاي مورد علاقه‌اش را انجام دهد و در فيلم‌هاي مورد علاقه‌اش بازي کند.رسانه‌هاي گروهي حرف‌هاي اخير نيکول کيدمن را در سطح وسيعي پوشش داده‌اند و از اعتراف او به عنوان يک صحبت صادقانه اسم برده‌اند.اين بازيگر هم‌اکنون فيلم «بچه کاغذي» ساخته لي دانيلز فيلم‌ساز جوان سياه‌پوست سينما را آماده اکران عمومي دارد، که از حال و هوايي دلهره‌آور برخوردار است.

خط اصلي قصه فيلم درباره گزارشگري است که به محل قديمي زندگي‌اش در فلوريدا برمي‌گردد، تا درباره پرونده‌اي تحقيق کند که به مرگ مشکوک يکي از اهالي محل منجر شد.متيو مکوناهي و جان کيوزاک هم در اين فيلم بازي دارند. دانيلز فيلم خود را براساس قصه رمان پرخواننده و جنجالي پيتر دکستر ساخته است.«بچه کاغذي» با هزينه توليد 12 ميليون دلاري خود، هفدهم اکتبر به روي پرده سينماهاي آمريکاي شمالي خواهد رفت.

پيش‌بيني مي‌شود اين محصول مستقل صنعت سينما، مورد توجه منتقدان و تماشاگران جدي سينما قرار گيرد و کيدمن براي بازي در آن نامزد دريافت جايزه اسکار شود.کيدمن تازه از بازي در درام پررمز و راز «استوکر» فارغ شده است. اين فيلم براي نمايش عمومي در سال 2013 آماده مي‌شود و چان ووک پارک فيلم‌ساز مطرح سينماي کره جنوبي کارگردان آن است.

طي چند سال گذشته، فيلم‌هايي که کيدمن در آن‌ها بازي داشته نتوانسته‌اند فروش خوبي در جدول گيشه نمايش سينماها داشته باشند.اين بازيگر سال 2002 براي درام شرح حال گونه «ساعت‌ها»‌جايزه بهترين بازيگر زن سال را گرفت. او در اين فيلم در نقش ويرجينيا وولف نويسنده کلاسيک ايفاي نقش کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته