جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1391/07/18 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 4267

 بازديدمعاون اداري مالي سازمان صدا و سيما از راديو البرز 

 کرج - خاکپور

تقدس نژاد معاون اداري مالي سازمان صدا و سيما ضمن بازديد از بخشهاي مختلف اين شبكه راديويي از نزديك با برنامه‌سازان و تهيه‎كنندگان اين شبكه ديدار كرد.به گزارش روابط عمومي راديو البرز؛ تقدس نژاد پس از بازديد از فعاليتهاي عمراني اين شبكه از اجراي مطلوب امور ابراز رضايت كرد.

تقدس نژاد در ديدار با مديران راديو البرز در جريان كامل فعاليتهاي عمراني و صرفه جويانه اين شبكه و برقراري ارتباط همكاري ادارات خدمات رسان استان البرز با راديو قرار گرفت و از تمامي فعاليت ها بخصوص استفاده مطلوب از امكانات و برقراري تعامل خوب مديران با ديگر ادارات و سازمانهاي استان قدرداني كرد.

وي با اشاره به ظرفيت هاي بالاي اين شبکه راديويي در جذب مخاطب و نيز بهره‌گيري بهينه از توان و نيروي انساني ابراز اميدواري کرد: روند صعودي موفقيتهاي راديو البرز در آينده نيز تداوم يابد.

اين مسئول همچنين ظرفيت اين شبکه راديويي براي تبديل به يکي از شبکه‌هاي سراسري را بسيار مستعد برشمرد و از حمايت همه جانبه سازمان از تحقق اين مهم خبر داد.وي با اشاره به اينکه راديو در عصر فناوريهاي نوين نيز همچنان مخاطب خود را حفظ کرده است لزوم راه‌اندازي شبکه‌هاي تخصصي را خواستار شد.در اين ديدار سيفي مدير شبكه راديو‌يي البرز با اشاره به اينكه اين شبكه در آينده تبديل به شبكه راديويي سراسري خواهد شد از توانمندي برنامه سازان اين شبكه در توليد برنامه‌ها و موفقيت همكاران در جشنواره‌هاي داخلي و بين‌المللي و حضور موفق به جشنواره‌هاي مختلف ابراز خرسندي كرد و گفت: اميدواريم با همكاري نيروهاي خوب و خلاق اين شبكه البرز راديوي موفق كشوري نيز باشد.

وي با تاكيد بر ويژگي مثبت مديران و برنامه‌سازان اين شبكه از موفقيتهاي برنامه‌سازان و مديران در عرصه برنامه‌سازي و همكاري سازمانها و ادارات خدمات‌رسان همچون شهرداري ،آبفا و ... قدرداني كرد.وي خلاقيت و بهره‌گيري از توان نيروي نخبه و جوان برنامه‌ساز را رمز موفقيت اين شبکه راديويي برشمرد و از برنامه‌هاي آتي اين شبکه در آينده خبر داد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته