جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1391/07/25 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 4273

 دکتر باقرزاده رئيس واحد قائمشهر
 دانشگاه تالار بورس انديشه مي باشد 

 
طي مراسمي با حضور آقاي سيفي نماينده مرکز حراست سازمان مركزي - دکتر صالحي دبيرمنطقه 3 -دکتر باقرزاده رئيس و اعضاء هيئت رئيسه دانشگاه آزاد اسلامي واحد قائمشهر حسين اصغري بعنوان سرپرست جديد حراست اين واحد منصوب شد.

درابتداي اين مراسم دكتر باقرزاده رئيس واحد قائمشهر ضمن خوش آمدگويي به حضار مقدمه اي كوتاه از واحد قائمشهر ارائه نمود.

دبيرهم انديشي اساتيد دانشگاههاي منطقه 3در ادامه به توضيح مفهوم حراست پرداخت و گفت: حراست در حالت ساده تنها فيزيكي بوده و حالت پيشرفته آن منابع انساني است و تصريح کرد در دانشگاهها حراست از نوع حراست منابع انساني وبالاتر از آن حراست از انديشه هاست که اگر از آن غفلت كنيم ممكن است با چالشهايي روبرو شويم

وي همچنين دانشگاه را تالار بورس انديشه معرفي كرد كه در آن انديشه هاي مختلف در حال مبادله و معامله هستند. و با اشاره به تعبير مقام معظم رهبري تأکيد داشتندکه اگر بخواهيم با تهاجم فرهنگي هوشمندانه برخورد کنيم نياز به تدافع فرهنگي و رصد مستمرانديشه ها داريم. وي ادامه داد حراست دانشگاه چون از جنس حراست انديشه اي است و بايد بعنوان مدافع و بعنوان ضربه گير انديشه اي عمل كند لذا از حساسيت زيادي برخوردار است. دکتر باقرزاده در بخش ديگر از سخنان خود بيان کرد دانشگاه آزاد اسلامي خود را پا درركاب ولايت و نظام ولايي مي داند و افتخارمي كند بعنوان يك سرباز و يكي از صحنه گردانان نظام انديشه اي بيش از پيش در صحنه حضور دارد. وي در ادامه اظهارداشت حراست با آسيب شناسي كه انجام مي دهداين انتظار را فراهم مي کند تا با مراقبتهاي انديشه اي به سمتي حركت كنيم كه بديها را به اقليت و خوبيها را به اكثريت برسانيم.

دکتر باقرزاده در پايان از زحمات شايسته آقاي محمدي رئيس سابق حراست واحد تقدير و تشکر کرد و براي آقاي اصغري آرزوي موفقيت نمود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته