جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1391/09/08 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 4307

 باآغاز ثبت‌نام آزمون دکتري ؛
 فروش اينترنتي كارت‌هاي اعتباري شروع شد 

 
ثبت‌نام سومين دوره آزمون نيمه متمرکز دکتري از ساعت 15 روزگذشته، سه‌شنبه هفتم آذر ماه از طريق سايت سازمان سنجش آغاز ‌شد.دکتر حسين توکلي مشاور عالي سازمان سنجش در گفت‌وگو با ايسنا، گفت:‌ متقاضيان با مراجعه به سايت سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org، مي‌توانند نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

وي ادامه داد:‌ مهلت ثبت‌نام در اين دوره از آزمون تا روز يکشنبه 12 آذرماه ادامه دارد.

وي با اشاره به آغاز «فروش اينترنتي کارت‌هاي اعتباري» از طريق سايت سازمان سنجش گفت:‌متقاضيان مي‌توانند از کارت‌هاي کليه بانک‌هاي عضو سيستم شتاب که رمز اينترنتي آنها فعال شده براي پرداخت هزينه ثبت‌نام اقدام کنند و هيچ الزامي به يکي بودن بانک صادرکننده کارت اعتباري و دروازه پرداخت وجود ندارد. مشاور عالي سازمان سنجش در خصوص هزينه ثبت‌نام در اين دوره از آزمون دکتري، اظهار کرد: هر داوطلب بايد در زمان مشخص شده برابر با دستورالعمل مربوطه، مبلغ 31 هزار و 500 تومان به عنوان وجه ثبت‌نام با استفاده از کارت‌هاي عضو شتاب از طريق سايت سازمان سنجش و يا ديگر روش‌هايي که در اطلاعيه مربوطه اعلام مي‌شود، نسبت به پرداخت هزينه ثبت‌نام اقدام کند.

متقاضيان جهت اطلاعات بيشتر مي‌توانند به قسمت «توضيحاتي در خصوص پرداخت اينترنتي» در سايت سازمان سنجش مراجعه نمايند.

گفتني است داوطلب لازم است شماره سفارش خود را تا پايان مراحل ثبت‌نام حفظ کند. اين شماره در زمان انتخاب دروازه پرداخت، نمايش داده مي‌شود.

همچنين در صورت پرداخت وجه و خريد کارت اعتباري، مبلغ کارت اعتباري خريداري شده قابل استرداد نيست.

در صورتيکه عمليات بانکي را انجام داده و پيام مربوط به موفقيت تراکنش مالي را به همراه شماره پيگيري از سوي بانک دريافت نموديد و مجددا به اين سايت بازگشته ولي به هر دليل موفق به مشاهده مشخصات کارت(ها) اعتباري خود نشديد، مي‌توانيد با استفاده از شماره سفارش، از قسمت «مشاهده مشخصات کارت» در منوي سمت راست صفحه مربوطه، نسبت به مشاهده اطلاعات کارت خود اقدام نماييد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته