جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1391/11/02 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 4348

 تا انتخابات يازدهم 

دعوت ولايتي از پورمحمدي و قاليباف از لاريجاني براي پيوستن به ائتلاف سه‌گانه

علي اکبر ولايتي عضو ائتلاف سه گانه در ديداري که با حجت‌الاسلام پورمحمدي رئيس سازمان بازرسي کل کشور داشته است، ضمن ارائه گزارشي از روند فعاليت انتخاباتي و سازوکار ائتلاف سه‌گانه از وي نيز براي حضور در اين ائتلاف دعوت کرده است. به گزارش فارس، اخيراً علي اکبر ولايتي عضو ائتلاف سه گانه در ديداري که با حجت‌الاسلام پورمحمدي رئيس سازمان بازرسي کل کشور داشته است، ضمن ارائه گزارشي از روند فعاليت انتخاباتي و سازوکار ائتلاف سه‌گانه از وي نيز براي حضور در اين ائتلاف دعوت کرده است.بر پايه اين خبر حجت‌الاسلام پورمحمدي نيز در پاسخ به اين دعوت اظهار داشته است که بنده موافق اين حرکت هستم اما هنوز تصميمي براي کانديداتوري در انتخابات رياست‌جمهوري نگرفته‌ام.

وي ادامه داد: بنده اگر کانديداي انتخابات آتي شوم به عنوان يک نامزد و اگر به اين شيوه در انتخابات حضور نداشته باشم به عنوان يک عضو جامعه روحانيت مبارز به اين ائتلاف کمک مي‌کنم. پيش از اين نيز قاليباف ديداري با لاريجاني رئيس مجلس شوراي اسلامي داشته و ضمن ارائه گزارشي از سازوکار ائتلاف سه‌گانه از وي براي حضور در اين ائتلاف دعوت به عمل آورده است.

دبيرکل حزب موتلفه:

عسگراولادي باب گفت‌وگو با جريان‌هاي سياسي را گشوده است

دبير کل حزب موتلفه اسلامي، همگرايي اصولگرايان در انتخابات 92 را مهم خواند و گفت: اصولگرايان در مسير خوبي براي ائتلاف حرکت مي‌کنند.به گزارش ايسنا، محمدنبي حبيبي در پايان نشست دبيران حزب موتلفه اسلامي اظهار کرد: نامزد نهايي ائتلاف بخش عظيمي از اصولگرايان قطعا با تيم به ميدان خواهد آمد که اين تيم او را در تشکيل کابينه بدنه اجرايي کشور همراهي خواهد کرد.

دبيرکل حزب موتلفه اسلامي نصايح عسگراولادي به اصلاح‌طلبان را مهم خواند و تصريح کرد: اصلاح‌طلبان بايد دامن اصلاحات خود را از فتنه پاک نگه دارند و طمع بيگانگان را قطع کنند. آمريکايي‌ها بر تداوم سربازگيري از اصلاحات طمع دارند. اگر آنها به دامن پر مهر ولايت و مردم برگردند از فتنه مصون خواهند ماند.وي با اشاره به فعاليت‌هاي رسانه‌اي عسگراولادي نيز خاطرنشان کرد: او باب گفت‌وگو با جريانهاي سياسي کشور را گشوده است و اميدوارم اين باب که متفاوت از گفت‌وگوهاي متعارف است، بسته نشود. همين باب را ايشان در دوران اصلاحات با اصلاح‌طلبان باز کرد ولي متاسفانه آنها اين باب را بستند و چند سال بعد عده‌اي از آنها با اردوکشي خياباني و چنگ زدن به سيماي نوراني نظام، انقلاب و مردم به صحنه آمدند. کسي که حرف براي گفتن نداشته باشد مشت خود را براي زدن آماده مي‌کند و اين مشت را فقط مردم مي‌توانند در تعامل سياسي خود باز کنند.

اولين نامزد انتخابات رياست جمهوري اعلام حضور كرد

دبيرکل مجمع متخصصين ايران در کنفرانس خبري در مجموعه سعدآباد کانديداتوري خود را اعلام کرد.خسرو نصيري زاده با اعلام کانديداتوري خود در انتخابات رياست جمهوري يازدهم در جمع خبرنگاران در کنفرانس خبري که روز يکشنبه در مجموعه سعدآباد برگزار شد، در پاسخ به مهر در خصوص اينکه آيا در آينده با جريان سياسي خاصي ائتلاف مي کنيد يا مستقل مي مانيد؟ گفت: در انتخابات رياست جمهوري 4 ضلع يک مربع شرکت مي کنند و ما جبهه جديدي هستيم که با هيچ کدام از جريان هاي حاضر ائتلاف نمي کنيم. اضلاع اين مربع اصولگرايان، اصلاح طلبان و نماينده دولت و نيروهاي مستقل هستند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته