جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1391/11/30 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 4370

 مهلت ثبت‌نام آزمون ارشد دانشگاه آزاد تمديد شد 

 
رييس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از تمديد مهلت ثبت‌نام آزمون کارشناسي ارشد 92 دانشگاه آزاد تا پايان وقت امروز 30 بهمن ماه خبر داد.به گزارش ايسنا، دکتر ناصر اقبالي اعلام کرد: آخرين فرصت براي جاماندگان از ثبت نام آزمون سراسري کارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي تا پايان وقت امروز دوشنبه 30 بهمن ماه خواهد بود و داوطلباني که به هر دليل تا کنون نتوانسته‌اند در اين آزمون ثبت نام کنند، مي‌توانند با مراجعه به سايت www.azmoon.org 20 رشته محل را بر اساس علاقه انتخاب کرده و آن را ثبت کنند. رييس مرکز آزمون گفت: در اين آزمون انتخاب حوزه امتحان با داوطلب است و هر فرد مي‌تواند نزديک ترين شهر را به محل زندگي خود در بين 46 حوزه‌اي که مرکز آزمون در سطح کشور تعيين کرده است، گزينش و در سايت ثبت کند.

اقبالي در مورد زمان برگزاري آزمون سراسري 92 گفت: اين آزمون در 9، 10 و 11 خردادماه سال 92 برگزار مي‌شود و اعلام نتايج پذيرفته شدگان در شهريور ماه سال 92 خواهد بود.

اقبالي در پايان توصيه کرد: متقاضيان اگر در مراحل ثبت نام با سوال يا ابهامي مواجه شدند، مي‌توانند از طريق سايت www.azmoon.org و www.pubr-azmoon.com سوال خود را مطرح يا به آدرس porsesh@azmoon.net ايميل خود را ارسال نمايند تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ گويند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته