جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1391/12/03 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 4373

 تا انتخابات يازدهم 

کانديداي نهايي موتلفه در انتخابات رياست جمهوري مشخص شد

عضو حزب موتلفه عنوان کرد: حزب موتلفه با بررسي‌هاي صورت گرفته يحيي آل اسحاق را به عنوان کانديداي مورد حمايت خود در انتخابات سال آينده رياست جمهوري به جبهه پيروان خط امام و رهبري پيشنهاد داد.

حميدرضا ترقي در گفت‌و‌گو با خبرنگار ايلنا، با اشاره به اينکه همه تشکل‌هاي عضو جبهه پيروان ماموريت دارند تا کانديداي پيشنهادي خود را به اين جبهه معرفي کنند، گفت: در اين ميان با جلساتي که در شوراي مرکزي برگزار شد و با بررسي برنامه‌هاي آقاي آل اسحاق حزب موتلفه به وي به عنوان گزينه پيشنهادي رسيد.

وي ادامه داد: در ‌‌نهايت جبهه پيروان خط امام و رهبري بايد کانديداي نهايي را اعلام کند آن گونه که مشخص است از ميان تشکل‌هاي عضو تاکنون 10 نفر به عنوان کانديداي پيشنهادي به جبهه پيروان معرفي شده‌اند که اين ميزان به سه نفر يعني باهنر، آل اسحاق و متکي تقليل يافته است.

جزييات ديدار انتخاباتي قاليباف با نمايندگان

يک نماينده اصولگراي مجلس با اشاره با ديدار جمعي از نمايندگان با قاليباف گفت: اين ديدار به دعوت آقاي قاليباف با هدف برطرف کردن ابهامات موجود در مورد حضور ايشان در انتخابات انجام شد.

مهرداد لاهوتي در گفت‌وگو با ايسنا «با بيان اين‌که براي حضور نمايندگان اطلاع‌رساني عمومي انجام شده بود» اظهار کرد: حدود 50 نماينده مجلس با تمايل شخصي خود در ساختماني در خيابان حافظ با قاليباف ديدار کردند.

وي ادامه داد: اين نمايندگان در خصوص آمدن آقاي قاليباف به صحنه انتخابات نگاه مثبتي دارند، از طرف ديگر آقاي قالبياف نيز اعتقاد داشت که تشکيلات کشوري، استاني و شهرستاني‌اش را بهتر از کانديداهاي ديگر ساماندهي کرده‌ است و اين روند انتخاباتي‌اش را ادامه مي‌دهد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته