جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1391/12/23 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 4390

 مسئولان عملکرد خود را ارزيابي کنند 

 کرج - خاکپور

فرماندار کرج گفت: با توجه به قرار گرفتن در آخرين روزهاي سال، لازم است که مسئولان عملکرد فعاليتهاي خود را مورد ارزيابي قرار دهند. به گزارش روابط عمومي فرمانداري کرج، مهدي ايران نژاد در جلسه شوراي آموزش و پرورش که در ناحيه 4 آموزش و پرورش کرج برگزار شد، در جمع اعضاي اين شورا با بيان اين مطلب افزود: لازم است در اين روزهاي پاياني سال با ارزيابي قرار دادن عملکردمان، امسال را با سال گذشته مقايسه کرده و در راستاي خدمت‌رساني هر چه بيشتر به شهروندان گامهاي موثرتري را برداريم.

اين مسئول خاطرنشان کرد: مسئولان نظام در رده‌هاي مختلف مديريتي بايد خدمت به مردم را که همواره در عرصه‌هاي گوناگون انقلاب حضور مستمر و فعالي داشته‌اند از اولويت‌هاي خود بدانند.ايران نژاد در ادامه اظهار داشت: هرچه مسئولان با يكديگر هم‌افزايي و همفكري داشته باشند، به تناسب آن شاهد كارهاي بزرگي در زمينه‌هاي مختلف به‌ويژه خدمات‌رساني به مردم خواهيم بود.

وي يادآور شد: از مديران چهار ناحيه آموزش و پرورش درخواست مي‌شود که در ستاد اسکان نوروزي آموزش و پرورش شهرستان کرج فعالتر از گذشته فعاليت داشته باشند تا از اين طريق بتوانيم شاهد خدمت‌رساني مطلوبتري به هموطنان و مسافران نوروزي باشيم.

اين مسئول خاطرنشان کرد: هرچه خدمت رساني به شهروندان مطلوبتر از گذشته باشد، مسافران به همراه خانواده هايشان مي توانند لحظات شادي را در کرج سپري کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته