جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1392/01/29 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 4405

 برگزاري دومين کارگاه آموزشي مباني شتابدهنده‌ها، سينکروترون و محاسبات 

 دانشگاه شهيد بهشتي- دانشگاه شهيد بهشتي با همکاري مرکز مطالعات و همکاريهاي علمي بين المللي وزارت علوم تحقيقات و فناوري (کميته سزامي ايران) دومين کارگاه آموزشي "مباني شتابدهنده‌ها، سينکروترون و محاسبات آن" را در تاريخ 24الي 26 ارديبهشت ماه 1392 ( به مدت 3 روز) برگزار مي نمايد.در اين کارگاه، با مباني فيزيک شتابدهنده ها، اپتيک و ديناميک باريکه و همچنين نرم افزارهاي مورد استفاده در اين زمينه و محاسبات آنها با تمرکز بر شتابدهنده سينکروتروني آشنا خواهند شد.

روش‌هاي ثبت نام:

آگهي فراخوان مربوط به ثبت نام اين دوره از طريق پايگاه اينترنتي دانشگاه شهيد بهشتي و وبگاه http://accelerator.sbu.ac.ir به اطلاع علاقمندان و دانشجويان دانشگاه هاي سراسر کشور رسانده شده است تا متقاضيان بتوانند جهت اطلاع از ثبت نام دوره فوق اقدام مقتضي را بعمل آورند.

متقاضيان فرم ثبت نام را تکميل و سپس اسکن فيش واريزي را به پست الکترونيکيz.omidi@mail.sbu.ac.ir و يا دورنگار دبيرخانه به شماره 02129904213 قبل از تشکيل کارگاه به دبيرخانه کارگاه ارسال نمايند.

تسهيلات اسکان:

سالن مهمان خوابگاههاي کوي خواهران و برادران واقع در ضلع شمالي دانشگاه ظرفيت اسکان پانزده نفر دانشجوي دختر و شصت نفر دانشجوي پسر را دارد، متقاضيان نسبت به پرداخت هزينه اقامت هر نفر، به ازاء هر شب 000/100 ريال به حساب درآمد اختصاصي دانشگاه به شماره 342282555 نزد بانک تجارت اقدام و اسکن فيش واريزي جهت دريافت مجوز و هماهنگي هاي لازم به پست الکترونيکي دبيرخانه کارگاه ارسال گردد. لازم به ذکر است که روز برگزاري کارگاه اصل فيشهاي واريزي بايد به مسئول کارگاه ارائه گردد.

مدارک لازم ثبت نام:

- فيش واريز شده (اصل فيش، روز اول کارگاه تحويل داده شود).

- گواهي اشتغال به تحصيل (اصل گواهي، روز اول کارگاه تحويل داده شود) يا کارت دانشجويي براي دانشجويان.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
اجتماعي
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته