جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1392/02/30 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 4432

 تا انتخابات يازدهم 

سعيدجليلي محور فعاليت هاي انتخاباتي خود را مشخص كرد

سعيد جليلي نامزد انتخابات رياست جمهوري يازدهم با حضور در حسينيه شهداي دوکوهه و در جمع اعضاي ستاد دانشجويي "مقاومت رمز پيشرفت" درباره تبليغات انتخاباتي گفت: توجه داشته باشيد که هرگونه رفتار انتخاباتي ما در انتخابات خودش موضوعيت دارد.

به گزارش مهر، وي سه محور را براي فعاليت هاي خود عنوان كرد و برآن تاكيد ورزيد.

اولين محور: در بحث هاي تبليغات و انتخابات تمام تلاش تان را بگذاريد که يک مدل نمونه و الگو را ارائه دهيد. تبليغاتي که از واقعيت و حقيقت به دور است و نيز از تبليغات کاذب که بر پايه ثروت درست شده باشد به شدت اجتناب نماييد. دومين محور: گفتمان انقلاب اسلامي گفتماني است که حضرت امام و رهبر معظم انقلاب در عرصه هاي مختلف با مثال هاي عيني نشان دادند که اين گفتمان مي‌تواند در جهت پيشرفت و تعالي کشور با يک سرعت مناسب کاربرد داشته باشد.

سومين محور: رئيس جمهور که در رأس قوه مجريه قرار مي‌گيرد بايد بتواند آنچه موجب عدم پيشرفت اين گفتمان است و ايرادهايي را که مانع تحقق آن مي‌شود را بر طرف کند و آن مواردي را که موجب سرعت و شتاب براي دستيابي به اين گفتمان است فراهم نمايد.

درخواست 120 نماينده از ابوترابي براي کناره‌گيري از انتخابات

يک عضو کميته وحدت اصولگرايان از درخواست جمعي از نمايندگان براي کناره‌گيري ابوترابي از رقابت‌هاي انتخاباتي خبر داد.مجيد جليل سرقلعه در گفت‌وگو با ايسنا، گفت: جمعي از نمايندگان مجلس پاي نامه‌اي را امضا کرده‌اند که در اين نامه از حجت‌الاسلام و المسلمين ابوترابي درخواست شده است براي کمک به وحدت رويه در جريان اصولگرا از رقابت هاي انتخاباتي کناره‌گيري کند.

نماينده مردم لردگان افزود: نمايندگان امضا‌کننده اين نامه که در حال حاضر به حدود 120 رسيده‌اند، ضمن تجليل از حجت‌الاسلام و المسلمين ابوترابي بر اين موضوع تاکيد دارد که حضور ايشان در مجلس کارآمدي بيشتري براي نظام دارد.

وي افزود: نمايندگان امضاکننده به وحدت رسيدن کانديداهاي اصولگراها را در پيروزي جريان اصولگرا در يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري موثر مي‌دانند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته