جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1392/02/31 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 4433

 ايران زمين 

 تا چهارم خردادماه؛ محدوديت تردد در بخشي از بزرگراه بندرعباس- سيرجان ادامه دارد

بندرعباس - خبرنگار آفرينش

مديرراهداري اداره كل راه و شهرسازي هرمزگان از تداوم انسداد باند برگشت بخشي از بزرگراه بندرعباس- سيرجان تا چهارم خردادماه خبر داد.مهندس عباس شرفي افزود: انسداد باند برگشت بزرگراه بندرعباس سيرجان حد فاصل كيلومتر 120 تا 125 تونلهاي دوقلو حاجي آباد به دليل ريزش كوه تا تاريخ 4 خردادماه ادامه دارد. مديرراهداري اداره كل راه و شهرسازي هرمزگان خاطرنشان كرد: بر همين اساس عبور و مرور از طريق باند رفت به صورت دوطرفه انجام مي‌شود.شرفي به رانندگان توصيه كرد: ضمن رعايت قوانين و مقررات راهنمايي و رانندگي با ماموران پليس راه و راهداران در اين محور همكاري كنند.

شناسنامه زير آوار مانده آسيب‌ديدگان بشاگرد آني صادر مي‌شود

بندرعباس - خبرنگار آفرينش

مشاور استاندار و مديرکل ثبت احوال استان هرمزگان گفت: شناسنامه زير آوار مانده آسيب‌ديدگان بشاگرد آني صادر مي‌شود.

مهدي عسکري زاده از صدور آني شناسنامه زيرآوار مانده آسيب ديدگان زلزله بشاگرد خبر داد و اظهار داشت: مرکز ثبت احوال در شهر گوهران شهرستان بشاگرد به سامانه متصل است و به صورت آني شناسنامه زيرآوارمانده مراجعه‌کنندگان آسيب‌ديده را صادر مي‌کند. مشاور استاندار و مديرکل ثبت احوال استان هرمزگان بيان کرد: افرادي که شناسنامه و کارت شناسايي ملي آنها زير آوار مانده مي‌توانند با مراجعه به مرکز ثبت احوال در گوهران نسبت به دريافت شناسنامه آني اقدام کنند. وي افزود: در حال حاضر مردم به صورت روزانه براي دريافت شناسنامه و انجام اقدامات لازم براي دريافت کارت شناسايي ملي به اين مرکز مراجعه مي‌کنند.

مدير روابط عمومي شرکت برق منطقه‌اي خوزستان:

روابط عمومي بايد مغز متفکر سازمان باشد

اهواز – خبرنگار آفرينش

مدير روابط عمومي شرکت برق منطقه‌اي خوزستان گفت: روابط عمومي ها نبايد به بازوهاي مديريت تبديل شوند بلکه بايد مغز متفکر و نيروي محرکه سازمان ها باشند که اين موضوع بيانگر جايگاه واقعي و ويژه روابط عمومي ها نسبت به ساير واحدهاي سازمان است . مهندس ناهيد غلامحسين به مناسبت روز روابط عمومي افزود: روابط عمومي گفتمان بين سازمان و مخاطبان با هدف رسيدن به تفاهم با استفاده از فنون و ابزارهاي ارتباطي نوشتاري، ديداري و شنيداري است. وي ادامه داد:مديران شرکتها و سازمانها نبايد روابط عمومي را به عنوان يک کارپرداز کارهاي عمومي و تشريفاتي براي سازمان تلقي کنند بلکه بايد در جايگاه مشاوران توانمند از تجربيات و دانش آنها بهره ببرند.

خانم غلامحسين در خصوص نحوه تعامل روابط عمومي با رسانه‌ها اظهار داشت: امروزه روابط عمومي نمي تواند بدون استفاده اصولي از رسانه ها از جمله راديو، تلويزيون و مطبوعات وظايف خود را انجام دهد زيرا هدايت افکار عمومي بدون استفاده از رسانه ها امري بسيار مشکل و در دنياي امروز مي توان گفت محال است.

وي اضافه کرد: يک روابط عمومي فعال علاوه بر اينکه موضوع " ارتباط با رسانه" را يکي از بهترين و مطمئن ترين کانالهاي ارتباطي مي‌داند با احترام به جايگاه حرفه اي اصحاب رسانه به عنوان اصلي مهم در ارتباطات برون سازماني معتقد است ارتباط با رسانه‌ها براساس نياز متقابل روابط عمومي ها و رسانه ها به همديگر شکل مي گيرد.

مدير روابط عمومي شرکت برق منطقه‌اي خوزستان در ادامه گزارشي از فعاليت هاي شاخص روابط عمومي شرکت برق منطقه‌اي خوزستان در سال گذشته اظهار داشت : از جمله برنامه‌هايي که در سال 91 توسط مجموعه روابط عمومي انجام شده مي‌توان به تهيه اخبار متعدد، چاپ و توزيع پنج عنوان کتابچه با موضوعات مختلف، برگزاري کنفرانس خبري مدير عامل با اصحاب رسانه، برگزاري چندين مورد مصاحبه اصحاب رسانه با مدير عامل ، معاونت برنامه‌ريزي و تحقيقات، معاونت طرحهاي توسعه برق و ... برگزاري جشن تجليل از بازنشستگان و گراميداشت روز زن، برگزاري نمايشگاه کتاب و نرم افزار، حضور فعال در نمايشگاه دهه فجر، برگزاري نماز وحدت، مشارکت فعال در برگزاري پنجمين کنفرانس نيروگاههاي برق، برگزاري نمايشگاه عکس صنعت برق، برگزاري مراسم افتتاح طرحها و پروژه‌هاي برق، تهيه و توليد کليپ، تيزر، فيلم مستند و نظرسنجي از واحدهاي شرکت در خصوص برنامه‌ها و انتظاراتشان از روابط عمومي اشاره کرد.

اهداف و چشم اندازها

خانم غلامحسين درخصوص اهداف و چشم انداز روابط عمومي شرکت برق منطقه‌اي خوزستان در پنج سال آينده گفت: روابط عمومي اين شرکت در نظر دارد در افق چشم‌انداز پنج ساله به تلاش در جهت ارتقاء سطح دانش و آگاهي کارکنان همسو با شاخص هاي اختصاصي تعيين شده ايجاد انگيزه، نشاط و خلاقيت در ميان فعالان عرصه روابط عمومي و ارتباطات، ارائه نظرات کارشناسي و مشورتي به مديران ارشد شرکت در خصوص روند فعاليتها و عملکرد شغلي از منظر ارتباطي با پرسنل شرکت و مردم دست يايد.

وي اضافه کرد: همچنين تلاش در جهت ارتقاء سطح بهره وري به روز نگاهداشتن دانش حرفه اي کارکنان روابط عمومي نسبت به تحولات و رويدادهاي مرتبط و موثر بر شرکت، تلاش در جهت يافته هاي جديد و کمک به توسعه مهارتهاي ارتباطي و ادراکي مديران و کارکنان، فراهم آوردن تسهيلات براي مطالعه، تحقيق و پژوهشهاي کاربردي و تلاش در جهت ايجاد همگرايي، يکدلي و تفاهم هر چه بيشتر ميان کارکنان و مديران از ديگر اصول روابط عمومي در چشم انداز پنج سال آينده است.

بهبود ترافيک شهر اصفهان با بهره‌برداري از دهها پروژه ترافيکي در هفته جاري

اصفهان - راعي

معاون حمل و نقل و ترافيک شهرداري اصفهان از بهره‌برداري دهها پروژه ترافيکي با هزينه‌اي بالغ بر 150 ميليارد تومان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما از اصفهان ، مصطفي نوريان در نشست مطبوعاتي خود با اصحاب رسانه با اعلام اين مطلب اظهار داشت: سه شنبه هفته جاري پروژه‌هايي همچون توسعه و ساماندهي سيستمهاي حمل و نقل عمومي نظير راه اندازي خطوط پرسرعتB.R.T، هوشمندسازي سيستم هاي حمل و نقل عمومي نظير بكارگيري از سيستم هوشمند مديريت ناوبري اتوبوسراني AVL ، توسعه سامانه نظارت تصويري و هوشمندسازي تقاطعهاي شهري با احداث مجهزترين مركز مديريت و كنترل ترافيك كشور، گسترش پايانه‌هاي درون شهري و توسعه جايگاههاي سوخت CNGو راه اندازي و مكانيزاسيون ايستگاههاي دوچرخه شهر با هدف كاهش آلاينده‌ها به بهره‌برداري مي‌رسد.

معاون حمل و نقل و ترافيک شهرداري اصفهان اذعان داشت: تنها با دستيابي به الگوي حمل و نقل پايدار در شهر مي توان به چشم انداز شهر سالم، آرام، داراي حمل و نقل سريع، ايمن و کارآمد براي عموم شهروندان دست يافت لذا براي دستيابي به سيستم حمل و نقل پايدار تحقق يک مديريت جامع و همسو و استفاده از تکنولوژي روز امري مهم و ضروري مي‌باشد.

نوريان از بهره‌برداري از مرکز مديريت و کنترل ترافيک سخن گفت و ادامه داد: اين مرکز يکي از بزرگترين و مجهزترين مراکز کنترل ترافيک کشور مي‌باشد.

وي افزود: اولين مركز نظارت و كنترل ترافيك اصفهان 20 سال پيش تاسيس و با 13 تقاطع هوشمند و نصب 12 دوربين نظارت تصويري مورد بهره‌برداري قرار گرفت.

نوريان تاکيد کرد: عمليات اجرايي ساختمان مركز كنترل ترافيك جديد از سال 89 در طبقه فوقاني ساختمان رسانه هاي شهرداري اصفهان در مساحتي بيش از 600 مترمربع آغاز شد.

وي عنوان کرد: اين مرکز يكي از مهمترين و به روزترين مراكز كنترل ترافيك كشور مي باشد که از به روزترين نرم افزارها، تجهيزات و امكانات مديريت كنترل ترافيك بهره‌مند گرديده است. نوريان اظهار داشت: اين مرکز با هزينه اي بالغ بر 4 ميليارد تومان در هفته جاري به بهره‌برداري مي‌رسد اين در حالي است که در اين مرکز 400 تقاطع به صورت هوشمند کنترل مي‌شوند.

وي با اشاره به مزيتهاي سامانه BRT اظهار داشت: سامانه BRT به دليل زمان كوتاه اجرا، قابليت جابجايي،‌ حجم عظيم مسافر، انعطاف‌پذيري با شرايط فيزيكي خيابانها، تكنولوژي ساده و صرفه‌جويي بالا در هزينه‌ها مي‌تواند به عنوان مناسب ترين و سازگارترين مدل حمل و نقلي براي شهر اصفهان ‌باشد.

نوريان گفت: با توجه به مطالعات انجام شده و پس از بررسي كليه كريدورهاي حمل و نقل عمومي فاز اول خط 1 BRT از مبدأ پل زندان به ميدان آزادي با توجه به شرايط زماني در سال 89 مورد بهره‌برداري قرار گرفت.

وي اذعان داشت: استقبال بي نظير شهروندان و افزايش 12 درصدي مسافرين همچنين كسب رضايتمندي بالاي 85 درصدي استفاده كنندگان نظرسنجي هاي مرتبط با BRT ، مديران حمل و نقل و ترافيك شهرداري اصفهان را به تسريع در تكميل خط 1 BRT و اتمام مطالعات و تصويب 5 خط BRT در شوراي ترافيك استان مصمم نمود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته