جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1392/04/17 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 4470

 خبر 

 جلسه هم انديشي روابط عمومي و رابطين خبري نواحي و معاونتهاي منطقه 13

جلسه هم انديشي روابط عمومي منطقه 13 با رابطين خبري نواحي چهارگانه و معاونتهاي منطقه در سالن کنفرانس ساختمان شهرداري منطقه 13 برگزار شد.به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 13، با هدف گسترش ارتباطات در حوزه روابط عمومي منطقه 13 و هماهنگي بين معاونتها و نواحي با محوريت اطلاع‌رساني جلسه هم انديشي روابط عمومي و رابطين خبري نواحي و معاونتهاي منطقه 13 برگزار شد.در ابتداي جلسه محمدرضا تک فلاح، مدير روابط عمومي منطقه 13 ضمن عرض خير مقدم به همکاران و تبيين انتظارات روابط عمومي از رابطين خبري نواحي و معاونتها ، ارتباطات ، اطلاع رساني و رسانه را به عنوان انعکاس عملکرد شهرداري منطقه دانست و گفت: انعکاس به موقع و دقيق فعاليت هاي نواحي و معاونتهاي منطقه 13 آينه تمام نمايي از دستاوردهاي شهرداري منطقه است.

گفتني است که در اين نشست، نقاط ضعف و قوت نواحي و معاونتها مورد بررسي قرار گرفت و پيشنهادات و انتقاداتي با هدف هرچه بهتر اطلاع رساني در حوزه روابط عمومي ارائه شد.

اجراي آيين معنوي غبار روبي و عطر افشاني مساجد در منطقه 10 تهران

همزمان با دهه آخر شعبان‌المعظم، مراسم غبار روبي مساجد منطقه با هماهنگي معاونت امور شهري و فضاي سبز و معاونت امور اجتماعي و فرهنگي در حال برگزاري است.

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 10، فرامرز عظيمي شهردار منطقه با تأکيد بر نقش و جايگاه والاي مساجد، غبارروبي و تنظيف اين اماکن مقدس را يکي از آيين هاي اصيل ديني و اسلامي برشمرد و گفت: در آستانه فرا رسيدن ماه ضيافت الهي اين سنت حسنه در 65 مسجد سطح منطقه با همکاري و هماهنگي ائمه جماعات مساجد و مشارکت شهروندان، براي ورود به اين ماه پربرکت آغاز شده است و با توجه به مسئوليت در عرصه خدمت‌رساني، آراستگي و نورپردازي مساجد، رنگ آميزي، شست و شوي نما، غبار روبي، نظافت، زيبا سازي و بازسازي، تعميرو مقاوم سازي فضاي عمومي مسجد در اولويت برنامه ها قرار دارد.

شهردار منطقه 15 با 521 نفر از شهروندان جنوب شرق تهران ديدار کرد

در راستاي برگزاري ديدارهاي عمومي شهردار منطقه با شهروندان که روزهاي دوشنبه هر هفته با هدف رسيدگي به مسايل و درخواست هاي شهروندان برگزار مي شود ، از ابتداي سالجاري تاکنون مهندس صفوي شهردار منطقه 15 طي دوازده جلسه ملاقات عمومي با 521 شهروند ديدار نمود .

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 15 ، در اين ديدارها مسايلي نظير تثبيت تجاري ، پايان کار ، محاسبه عوارض ، تعيين تکليف ملک در طرح ، بروکف طرح تفصيلي ، واگذاري ملک به شهرداري ، درخواست صد در صد بنا ، مساعدت مالي ، صدور پروانه ، تامين پارکينگ ، بخشش خسارت تاخير تاديه و ... از سوي شهروندان مراجعه کننده مطرح شد و شهردار و معاونين مربوطه دستورات لازم را جهت رفع مشکلات در چهارچوب ضوابط قانوني صادر نمودند .

بنابراين گزارش ، از مجموع درخواستهاي مطروحه توسط شهروندان ديدارکننده با شهردار منطقه ، بيشترين موضوعات مطروحه مربوط به حوزه شهرسازي و معماري و سپس اداره املاک بود و مابقي درخواست ها با در صد کمتري مربوط به کميسيون ، حوزه هاي مالي و اداري ، امور شهري و فضاي سبز ، اجراي احکام ، واحد ايثارگران ، اداره درآمد و امور بانوان بود .


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته