جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1392/04/19 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 4472

 عدم کاهش نرخ اجاره بهاي خوابگاه‌ها و تغذيه در سال تحصيلي جديد 

 
رئيس صندوق رفاه دانشجويان وزارت علوم اعلام کرد: نرخ اجاره بهاي خوابگاه‌ها و تغذيه در سال تحصيلي جديد به زودي اعلام مي شود قطعا نرخ هاي موجود کاهش نخواهد داشت.دکتر کيوان مراديان در گفتگو با خبرنگار مهر درباره نرخ تغذيه و اجاره بهاي خوابگاه‌ها در سال تحصيلي جديد گفت: نرخ اجاره بها و تغذيه قطعا کاهش نخواهد داشت.

وي ادامه داد: دانشگاه‌ها براي اينکه خدمات خوبي در بحث خوابگاه ارايه دهند و يا اينکه در بحث تغذيه کيفيت فعلي را حفظ کنند بايد وضعيت فعلي را به عنوان حداقل در نظر گيرند، ولي بحثي که اکنون مطرح است اين است که در صورت نياز به افزايش نرخ اجاره بها و يا تغذيه اين افزايش بايد به چه شکلي باشد که به دانشجويان فشار نيامده و دانشگاه‌ها هم بتواند خدمات خود را تداوم بخشند.

رئيس صندوق رفاه دانشجويان تصريح کرد: بنابراين در نشست معاونان دانشجويي دانشگاهها در اروميه از معاونان دانشجويي خواستيم تا نظرات خود را ارايه دهند. وي ادامه داد: همچنين فضاي دانشگاه و دانشجويي را مورد بررسي قرارداديم، راهکارهايي مانند گسترش رستوران هاي آزاد که به وسيله آن حق انتخاب دانشجو هم افزايش يابد، همه در مجموعه‌اي جمع بندي شد که نتيجه نهايي آن به زودي اعلام مي شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته