جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1392/04/23 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 4475

 فرماندار شهرستان دماوند:
 تکميل و راه اندازي شهرک صنعتي از اولويتهاي شهرستان است 

دماوند - ايرج صادقعلي

فرماندار شهرستان دماوند گفت: تکميل، راه اندازي و به توليد رساندن واحدهاي صنعتي در شهرک صنعتي دماوند از اولويتهاي شهرستان است. سعيد افشار نادري در جلسه بررسي مشکلات شهرک صنعتي شماره 2 دماوند با حضور مديرعامل شرکت شهرکهاي صنعتي استان تهران در دفتر مديريت اين شهرک، افزود: بسياري از مشکلاتي که تا به امروز در راه تکميل اين شهرک وجود داشته است رفع شده و تا چند ماه آينده شاهد شروع عمليات سرمايه گذاري واحدهاي صنعتي در اين شهرک خواهيم بود.

همه دستگاهها با ديد همياري و کمک بنگرند

وي اظهار کرد: در اين شهرک زيرساختهاي لازم ايجاد شده و نزديک به 70هکتار از زمينهاي آن در حال واگذاري به شرکتهاي توليد کننده در حوزه صنعت است و تا به امروز چندين شرکت قدرتمند توليدي به منظور ايجاد واحدهاي توليدي اعلام آمادگي نموده اند.

فرماندار شهرستان دماوند از اعلام آمادگي همه جانبه به منظور همراهي در رفع برخي موانع موجود در شهرک صنعتي شماره 2 دماوند خبر داد و گفت: همه دستگاهها با ديد همياري و کمک به اين موضوع بنگرند، زيرا اثر و برکت آن براي مردم به صورت مستقيم قابل درک خواهد بود.

لازم به ذکر است شهرک صنعتي شماره2 دماوند داراي مصوبه هيات وزيران در سال 1382 است که از سال 1384 پروژه عملياتي آن آغاز شده و هم اينک در حال تکميل و واگذاري به شرکتهاي صنعتي است که در حوزه‌هاي مختلف غذايي، بهداشتي، دارويي، فلزي غير آلاينده، پلاستيک و شيميايي فعاليت مي‌نمايند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته