جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1392/04/27 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 4479

 محمدعليپور:
 بزرگترين مشکل ما کمبود تجهيزات ورزشي است 

 
محمدعليپوررئيس فدراسيون انجمن‌هاي ورزشي با بيان اينکه کمبود تجهيزات ورزشي تهديد بزرگي براي انجمن‌ها است،گفت: درحال حاضربزرگترين مشکل ما کمبود تجهيزات ورزشي است و درصورتي که وزارت ورزش دراين باره کمک نکند، انجمن‌ها پسرفت خواهند کرد. وي با اشاره به آخرين وضعيت انجمن‌هاي مختلف ورزشي ضمن بيان مطلب فوق افزود: خوشبختانه کارها خوب پيش مي‌رود. در موي‌تاي با کسب 3 مدال طلا، نقره و برنزعملکرد خوبي داشتيم. تيم دراگون‌بوت هم پنجشنبه به جام جهاني مجارستان اعزام مي‌شود.

بيس بال هم براي مسابقات رنکينگ به گرجستان اعزام خواهد شد. سپک تاکرا ايران براي نخستين بار وارد ليگ جهاني شده است. براي اولين بارتيم‌هاي ملي راگبي نوجوانان دخترو پسر را تشکيل داديم که 20 روز هم در اردو بودند ولي کميته ملي المپيک اعلام کرد به هر دليل هزينه‌هاي اعزام اين تيم را پرداخت نمي‌کند که ناچار به تعطيلي اردوها شديم. با اين حال برگزاري ليگ راگبي بانوان اتفاق خوبي بود که رخ داد و قرار بر اين شد اين تيم به مسابقات 7 نفره هند اعزام شود.براي نخستين مرتبه قرار است مسابقات ليگ کريکت بانوان را پس از ماه مبارک رمضان برگزار کنيم که اتفاق بزرگي است. در اين 27 ماهي که فدراسيون تشکيل شده است، علاوه بر اينکه انجمن‌ها پسرفت نداشته‌اند که در هفت، هشت رشته ليگ را راه اندازي کرده‌ايم که اساس هر رشته است.

عليپور درباره هزينه بالاي انجمن‌هاي ورزشي بيان کرد: همزمان 7-8 تيم ملي دراردو هستند و چندين اعزام بين‌المللي داريم. دربخش اعتبارات نيازمند کمک وزارت ورزش هستيم. ما 16 انجمن داريم که 37 رشته را در خود جاي داده‌اند. همه آنها داراي تيم ملي هستند بنابراين اعتبارات کنوني وزارت ورزش اصلا کفايت نمي‌کند.البته اين راهم بگويم که انجمن‌ها به سمت اسپانسرها رفته‌اند و با کمک اسپانسرها روي پاي خود ايستاده‌اند.وي در خصوص بودجه وزارت ورزش براي اين فدراسيون گفت: بودجه‌اي که به ما مي‌دهند تنها صرف حقوق و مزاياي کارمندان فدراسيون و انجمن‌ها شده و بخشي از بدهي‌هاي سال گذشته را پرداخت کرده‌ايم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته