جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1392/06/25 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 4526

 سوت پايان 

 رضا شاهرودي:

حسيني خوب بازي مي کند

رضا شاهرودي پيشکسوت پرسوليس در خصوص خط دفاع پرسپوليس گفت: خط دفاع تيم که تا الان بهترين خط دفاع ليگ بوده است. سيدجلال حسيني خيلي خوب بازي مي‌کند و در تيم نقش يک ليدر را دارد. اميدواريم که اين وضعيت براي دفاع تيم ادامه داشته باشد. البته نبايد فراموش کنيم که نيلسون هم عملکرد خوبي داشته است. با اين وجود پرسپوليس يک دروازه‌بان جوان و آينده دار مثل عليرضا حقيقي روي نيمکت دارد که بازيکن ارزنده‌اي است و حيف است به بازي گرفته نشود. با اين حال تشخيص با علي دايي است و به نظر من او براي ميدان دادن به حقيقي هم مي‌تواند سيستم يک بازي در ميان را اجرا کند. وي درباره آينده پرسپوليس نيز گفت: همه بازي‌ها بايد براي پرسپوليس مهم باشد. به نظر من الان بازي با تيم‌هايي مثل مس کرمان که در انتهاي جدول هستند نسبت به بازي با تيم‌هايي مثل سپاهان سخت تر است. بايد بازي به بازي پيش رفت و براي هر حريف بهترين برنامه را پياده کرد.

خسروي وفا معاون ورزش همگاني وزارت ورزش و جوانان شد

سرپرست وزارت ورزش و جوانان طي حکمي محمود خسروي وفا را به عنوان معاون ورزش همگاني وزارت ورزش و جوانان منصوب کرد. به گزارش ايسنا در حکمي از سوي رضا صالحي اميري، سرپرست وزارت ورزش و جوانان، محمود خسروي وفا به عنوان معاون ورزش همگاني اين وزارتخانه منصوب شد. مراسم توديع و معارفه مرضيه اکبرآبادي و محمود خسروي وفا، صبح امروز در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار خواهد شد. خسروي وفا در حال حاضر رييس کميته پارالمپيک، فدراسيون جانبازان و معلولان و نايب رييس و عضو هيات اجرايي کميته ملي المپيک است.

سرمربي تيم ملي فوتسال ايران:

به فيلم بازي‌هاي ژاپن، آرژانتين و برزيل نياز دارم

خسوس کاندلاس در گفتگو با سايت فدراسيون فوتبال درباره آماده سازي تيم ملي فوتسال براي رقابت با تيم‌هاي برزيل، ژاپن و آرژانتين اظهار: شناخت کافي از اين تيم‌ها دارم اما نياز به آخرين فيلم‌هاي اين تيم‌ها در بازي‌هايي که انجام داده اند، داريم تا بتوانيم آناليز خوب و دقيقي از آنها داشته باشيم. اين سه تيم بسيار قوي بوده و رقابت در برابر آنها بسيار سخت است. وي افزود: ما نيز با تجربه کافي و خوبي که بازيکنان دارند و شناختي که از اين تيم‌ها داريم حريف دست و پا بسته اي نيستيم و بي شک يکي از بهترين تيم‌ها در اين دوره از مسابقات جام جهاني کوچک خواهيم بود.

خسوس در پايان تاکيد کرد: تا پيش از اعزام تيم ملي به رقابتهاي جام جهاني گرند پري سه مرحله اردوي تدارکاتي در تهران و اردوي چهارم را در کشور برزيل برگزار مي‌کنيم تا چند ديدار دوستانه با تيم‌هاي ليگ برتري برزيل داشته باشيم. بازيکنان نياز به بازي‌هاي تدارکاتي دارند تا به مرز آمادگي برسند. تيم ملي فوتسال ايران در مسابقات جام جهاني کوچک برزيل (گرند پري) با تيم‌هاي آرژانتين، ژاپن و برزيل همگروه است. ايران در اولين مسابقه روز 30 مهرماه به مصاف آرژانتين خواهد رفت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته