جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1392/07/04 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 4535

 نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا
 مشکل استقلال براي ديدار برگشت افزايش يافت 

 
دو تيم فوتبال استقلال و اف سي سئول كره جنوبي در حالي ديروز در مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا به مصاف هم مي رفتند كه تيم فوتبال اف سي سئول تا الان در خانه اش نباخته و در آن سوي ميدان هم استقلال در خارج از خانه شكست نخورده بود.
آبي پوشان طلسم عدم حضور در مرحله نيمه نهايي را بعد از سالها شكستند و با برتري مقابل بوريرام تايلند به اين مرحله رسيدند آن ها با انگيزه فراوان به مصاف تيم فوتبال اف سي سئول كره جنوبي رفتند تا با شكست اين تيم در دو بازي رفت و برگشت به آرزوي ديرينه شان حضور در فينال ليگ قهرمانان آسيا برسند. بازي راس ساعت 14 آغاز شد و حدود دقيقه دوم محمد قاضي با شوت سنگين دروازه اف‌سي سئول را تهديد کرد. دقيقه 5 بازيکن کره اي دروازه استقلال را به خطر انداخت. دقيقه 15 جواد نکونام شوت محکمي به سمت دروازه اف‌سي سئول کرد که توسط دروازه بان مهار شد.تيم کره اي موفق شد در دقيقه 38 توسط دژان داميانوويچ به اولين گل خود دست پيدا کند. بازيکن اف‌سي سئول اولين کارت زرد بازي را در دقيقه 27 بازي با خطا روي بيک زاده دريافت کرد.

نيمه اول اين ديدار با نتيجه يک بر صفر به سود نماينده کره به پايان رسيد. نيمه دوم آبي پوشان با روحيه تهاجمي با ورود مجيدي به جاي نظري بازي را آغاز کردند . اما بازيکنان کره اي در دقيقه 47 بازي گل دوم خود را به ثمر رساندند و بارها دروازه رحمتي را تهديد کردند. در مقابل نکونام، قاضي و مجيدي نيز با شوت هاي خود سنگر کره را نشانه گرفتند.

تعويض دوم استقلال اين بود که جمشيديان به جاي ساموئل وارد بازي شد تا استقلال بازي را هجومي تر دنبال کند. جواد نکونام که يکي از بازيکنان تک اخطاره استقلال تا قبل از بازي با اف‌سي‌سئول بود در اوايل نيمه دوم ديدار برابر اين تيم با بازيکن کره‌اي درگير شد و از ويليام داور استراليايي اخطار دريافت کرد و بدين ترتيب بازي برگشت نيمه‌نهايي ليگ قهرمانان آسيا را از دست داد تا کار استقلال مشکل تر شود. در نهايت استقلالي ها اين بازي را با نتيجه 2 بر صفر واگذار کردند و با اين حساب استقلال در بازي برگشت کار سختي پيش رو دارد. استقلال با ترکيب سيدمهدي رحمتي، اميرحسين صادقي، پژمان منتظري، حنيف عمران‌زاده، هاشم بيک‌زاده، جواد نکونام، جي‌لويد ساموئل، آندرانيک تيموريان، محمد قاضي، پژمان نوري و محمدمهدي نظري يه ميدان رفت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته