جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1392/07/13 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 4542

 اولتيماتوم فرماندار اسلامشهر براي رفع مشکلات مسکن مهر 

اسلامشهر – محمدرضا عباسي

غلامحسين آرام فرماندار شهرستان اسلامشهر، به مديران دستگاههاي اجرايي اين شهرستان، با تعيين ضرب الاجل براي رفع مشکلات مسکن مهر اسلامشهر اولتيماتوم داد.آرام در جلسه مهرماه شوراي اداري شهرستان اسلامشهر، طي سخناني اظهارداشت :پروژه مسکن مهردر سطح شهرستان اسلامشهر، يکي از افتخارات مسئولين در خدمتگزاري به مردم منطقه مي‌باشد که با همت مسئولين دستگاههاي اجرايي و ديگر دست‌اندرکاران تعداد20 هزار واحد در اين شهرستان احداث و به مردم واگذار شده است.

وي افزود: برخي از مشکلات و کاستيها باعث گرديده که که شيريني تحويل واحدهاي مسکوني به کام برخي از ساکنان آن تلخ شود که اين زيبنده نيست و بايد با رفع اين نواقص خاطره خوش در اذهان مردم به يادگار بماند.

آرام بيان داشت: يکي از مهمترين مشکلات سايت مسکن مهر ضياآباد که از بهترين پروژه‌هاي استان تهران مي باشد راه دسترسي نامناسب است که احداث راه ورودي مسکن مهر ضياء آباد از اصليترين درخواستهاي ساکنان اين منطقه است که با مصوبه شوراي اداري، شهرداري اسلامشهر موظف است طي دو ماه آينده با همکاري اداره مسکن و شهرسازي نسبت به احداث اين جاده اقدام کنند.

وي افزود: جمع آوري نخاله‌هاي ساختماني در سطح معابر و نگهداري و توسعه فضاهاي سبز و بوستانهاي احداثي، تامين روشنايي معابر و استقرار نيروي انتظامي در شهرک، از ديگر خواستهاي مردم اين شهرک مي‌باشد که بارها از فرمانداري و دستگاههاي مسئول خواستار رسيدگي شده اند که متاسفانه تاکنون ترتيب اثر داده نشده است.

مقام عالي دولت در شهرستان اسلامشهر تصريح کرد : نصب انشعاب گاز همه واحدهاي مسکن مهر اسلامشهر تا 25 مهر، استقرار نيروي انتظامي در اين شهرک تا 45 روز آينده، ساخت ناحيه شهرداري اسلامشهر در زميني به مساحت چهار هزار مترمربع، تحويل پارک و فضاي سبز موجود به مساحت دو هکتار به شهرداري اسلامشهر و جمع آوري نخاله‌هاي سطح معابر مسکن مهر تا يک هفته، مهمترين مصوباتي است که بايد مديران دستگاههاي اجرايي شهرستان آن را عملياتي و اجرا نمايند.

آرام افزود: تکميل ورزشگاه پنج هزار نفري مسکن مهر ضياءآباد، منوط به استفاده از اعتبارات ملي است و تاکنون زمين فوتبال اين ورزشگاه آماده و ديوار ورزشگاه کشيده شده ولي در سال گذشته با کمبود بودجه‌هاي عمراني استان تهران، درصد تخصيص آن هم به اسلامشهر پايين آمد و نهايتا در سال جاري در بودجه‌هاي استاني و ملي براي تکميل اين ورزشگاه اعتبار در نظر گرفته شده، پيشنهادي هم داريم که اين مجموعه را به شهرداري واگذار کنيم.

هيچ موردي از بيماري وبا در اسلامشهر گزارش نشده است

در اين جلسه جمشيد معتمد رئيس شبکه بهداشت و درمان شهرستان اسلامشهر طي سخناني داشت: مردم از وجود اين بيماري در شهرستان نگراني نداشته باشند چراکه خوشبختانه تاکنون گزارش قطعي يا مشکوک از بيماري وبا در اين شهرستان اعلام نشده است.

معتمد افزود: شيوع بيماري وبا با توجه به آغاز فصل بارش افزايش مي‌يابد که البته شهروندان بايد موارد بهداشتي را کاملا رعايت نمايند، در اين راستا مردم در مصرف آب شرب و سبزيجات دقت و مراقبت‌هاي لازم را داشته باشند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته