جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1392/07/14 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 4543

 سوت پايان 

 مجيد صالح مربي استقلال :

رسيدن به چهار تيم کار بزرگي بود

مجيد صالح مربي استقلال ضمن تمجيد از عملکرد تيمش در رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا گفت: رسيدن به جمع چهار تيم برتر آسيا کار بزرگي بود که ما انجام داديم. رسيدن به اين مرحله با وجود مشکلات بزرگ مالي واقعا سخت بود. کادر فني استقلال تنها 30- 40 درصد از قرارداد سال گذشته‌اش را گرفته و طبيعتا از قرارداد امسال چيزي دريافت نکرده است. در اين مدت قلعه‌نوعي خيلي تلاش کرد تا تيم را جمع کند و از سويي ديگر فشار روي استقلال خيلي بالا بود. در مجموع عملکرد تيم را در ليگ قهرمانان آسيا مثبت مي‌دانم.

کرانچار به مرخصي رفت

سرمربي تيم فوتبال سپاهان اصفهان در تعطيلات ليگ به مرخصي رفت.

با توجه به تعطيلي دو هفته‌اي ليگ تمرينات سپاهان تا روز چهارشنبه تعطيل شد در همين راستا زلاتکو کرانچار سرمربي سپاهان با هماهنگي مسئولان اين تيم مرخصي گرفت و بامداد امروز ايران را به مقصدکرواسي ترک کرد.

سرمربي سپاهان به ديدار خانواده‌اش رفت و او روز پنج‌شنبه به ايران بازمي‌گردد. بدين ترتيب کرانچار در تمرين روز چهارشنبه تيمش را حضور ندارد.

مجيد جلالي سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي:

کريمي از اين هفته تمرين را شروع مي‌کند

مجيد جلالي سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز در مورد پيروزي تراکتورسازي در دو هفته اخير و بالا آمدن اين تيم در جدول رده‌بندي مسابقات گفت: ما بر اساس برنامه‌ها و کارهايي که انجام مي‌دهيم در تمرينات قدم به قدم به سمت بهتر شدن پيش مي‌رويم، در فوتبال شرايط اين طور نيست که موضوعات طبق برنامه جلو برود و هميشه موارد متعددي هست که به عنوان چالش در کار پيش مي‌آيد و پيشرفت کار را مختل مي‌کند، ما سعي مي‌کنيم براي اين اتفاقات مسائل جايگزين در نظر بگيريم و شرايطمان را بهتر کنيم.

سرمربي تراکتورسازي در مورد اينکه ليست تيم ملي اعلام شده و به حضور بازيکناني مثل مجتبي جباري، مهرداد پولادي، سردار آزمون و ... که در تيم‌هاي خود چندان بازي نمي‌کنند و برخي از آنها مصدوم بوده‌اند انتقاد مي‌کنند، خاطر نشان کرد: من در 30 سال گذشته به ياد ندارم که يک زمان ليست تيم ملي اعلام شود و به آن انتقادي صورت نگيرد، نمي‌شود کاري کرد که همه موافق باشند، به هر حال هر کس نظري ندارد و به همين خاطر شايد اختلاف نظرهايي وجود داشته باشد اما به عقيده من همه بايد تسليم نظر سرمربي تيم ملي شويم و به تصميم او توجه کنيم.

جلالي در مورد وضعيت علي کريمي عنوان کرد: شرايط علي کريمي بهتر شده است و او مي‌تواند از اين هفته تمريناتش را آغاز کند.

هافبک پرسپوليس در آستانه جدايي از جمع سرخپوشان

هافبک تيم فوتبال پرسپوليس به دليل نيمکت‌نشيني در پرسپوليس به احتمال فراوان نيم فصل از اين تيم جدا خواهد شد.گفتني است، رضا حقيقي پس از اينکه اعلام شد به دليل شرکت در مراسم عروسي برادرش در يکي از بازي‌هاي پرسپوليس از قصد خود را سه کارته کرده از سوي دايي نيمکت‌نشين شد.

ظاهرا دايي اين موضوع را مورد بررسي قرار داده است و به همين دليل چنين تصميمي گرفته است. از سويي اين تصميم دايي باعث ناراحتي هافبک قرمزپوشان شده و گفته مي شود با اين وضعيت به احتمال فراوان رضا حقيقي در نيم فصل قصد جدايي از پرسپوليس را دارد.

دکتر بيژن ذوالفقارنسب کارشناس فوتبال:

تفکر نتيجه‌گرايي دليل بسياري از بداخلاقي‌ها در فوتبال است

دکتر بيژن ذوالفقارنسب کارشناس فوتبال با بيان اين که متاسفانه نتيجه‌گرايي در فوتبال ايران رشد بسياري داشته است، گفت: به دليل همين نتيجه‌گرايي،‌ مديران و مربيان جايگاه ثابتي ندارند و همين ترس از دست دادن موقعيت مي‌تواند موجب رشد حرکات غيراخلاقي و غيرجوانمردانه در فوتبال شود.

وي با ابراز تاسف از اين که نتيجه‌ گرايي در فوتبال ايران بسيار رشد کرده است، گفت: به علت همين نتيجه‌گرايي بسياري از اوقات اخلاق فراموش مي‌شود که لازم است باشگاه‌ها با توجه بيشتر به مسائل فرهنگي و آموزش حرکات جوانمردانه به بازيکنان ، مربيان و مديران فوتبال را هر چه بيشتر پاک کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته