جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑíÇÝÊ Pdf ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1385/12/08 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - (سه شنبه) نسخه شماره 2710

  عليرضا اسدي سرپرست تيم فوتبال اميد :
 هم نگرانيم هم اميدوار 

 تيم ملي فوتبال اميد کشورمان روز چهارشنبه در يک ديدار حساس به مصاف تيم اميد استراليا مي رود .
با توجه به اينکه تيم اميد کشورمان ساليان زيادي است که در مسابقات المپيک شرکت ندارد اين اميدواري وجود دارد که با يک تدارکات خوب در مسابقات المپيک پکن حاضر باشد .
در اين رابطه عليرضا اسدي سرپرست تيم فوتبال اميد گفت : با توجه به فرصت کمي که براي آماده سازي تيم اميد در اختيار داشتيم ، نسبت به آينده اين تيم نگرانيم ولي فوتبال ايراني، فوتبالي غير قابل پيش بيني است و همين مسئله ما را به آينده و موفقيت تيم اميدوار مي کند.
وي افزود : طبق برنامه ريزي کادر فني براي آماده سازي تيم اميد براي ديدار با استراليا داشتيم ، 12 جلسه تمريني پيش بيني شده بود که بدليل نداشتن زمان کافي تنها امکان برگزاري 5 جلسه تمرين براي بازيکنان فراهم شد که اين ميزان تمرين براي کسب هماهنگي و انسجام تيمي لازم فرصت بسيارکمي است و مطمئنا نمي توان در اين زمان کوتاه انسجام تاکتيکي  دست يافت.
اسدي با بيان اينکه خوشبختانه با توجه حضور بازيکنان تيم اميد در کوران مسابقات ليگ برتر، بازيکنان از نظر بدني در شرايط مطلوبي قرار دارند تصريح کرد : بگوويچ روي آمادگي بدني تيم تاکيد ويژه اي دارد و با وجود آمادگي بالاي بازيکنان همچنان روي کارهاي بدنسازي تاکيد دارد و درهر جلسات تمرين بخشي از زمان تمرين را به کارهاي بدنسازي اختصاص مي دهد .


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي
سياسي و سياسي خارجي
هنري
استانها و شهرستانها
هنري 2
دانشگاه و خبر
دانشگاه
اقتصادي
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته