جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1392/09/17 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 4592

 سوت پايان 

 حسيني:

با محک خوردن مشخص مي شود که چه نتيجه اي در جام جهاني خواهيم گرفت

به گزارش روابط عمومي فدراسيون فوتبال، سيد جلال حسيني بازيکن تيم ملي فوتبال، گفت: بازي در برابر تيمي چون آرژانتين که تجربه بسيار بالايي از بازي در رقابتهاي جام جهاني دارد و همچنين از ستاره هاي بسيار خوبي بهره مي برد سخت است. بر همين اساس معتقدم بايد اردوها، بازيها و شرايط بسيار خوبي براي تيم ملي فراهم شود تا ما محک جدي بخوريم و تازه آن موقع است که مشخص مي شود تيم ملي ايران چه نتيجه اي مي تواند در رقابتهاي جام جهاني بگيرد. وي در ادامه افزود: قرعه اي که در آن قرار داريم نه سخت است نه آسان. اما تيم ملي در شرايط بدي است چرا که بازي هاي تدارکاتي زيادي را بايد انجام دهد تا به اوج آمادگي برسد و حريف خوبي در مقابل تيم هاي قدر باشد. ما تا محک جدي نخوريم نمي توانيم بگوييم از گروه خود صعود مي کنيم و يا چه نتيجه اي مي گيريم. در واقع با برگزاري اردوهاي خوب و بازيهاي تدارکاتي بزرگ ميتوان اظهار نظر کرد. معتقدم بايد با تيمهايي از اروپا و يا افريقا بازي کنيم تا با دست پر به جام جهاني برويم. بايد با تيم هايي مثل ساحل عاجل و کامرون و يا تيم هاي آفريقايي بازي کنيم و به سطح بالاتري برسيم. وي افزود: تيم ملي از کادر با تجربه و همچنين بازيکنان با تجربه بهره مي برد که حضورشان در بازيهاي بزرگ به ما کمک کرده اما ما نياز داريم تا کنار هم بوده و با يکديگر هماهنگ باشيم. بازي اول در هر تورنمنتي سخت است و تيم ملي ايران در اولين ديدار با با نيجريه که تيمي سخت است، بازي دارد. اگر استارت خوبي در اين مسابقه بزنيم مي توانيم عملکرد مطلوبي داشته باشيم .

کميته انضباطي راي هاي خود را در خصوص تيم هاي مختلف صادر کرد

به گزارش سايت رسمي فدراسيون فدراسيون، ديدار دو تيم تراکتورسازي تبريز و پرسپوليس تهران از سري رقابتهاي ليگ برتر در هشتم آذرماه برگزار شد که از سوي پور غلامي و باغ آبادي –کادر فني تيم تراکتورسازي تبريز تخلفاتي مبني از خروج منطقه فني و سرپيچي از مقررات و اعتراض به قضاوت صورت گرفت،که هر کدام به تذکر کتبي و پرداخت 000/000/5 ريال جريمه نقدي محکوم شدند. علي کريمي نيز به دليل انجام مصاحبه در محل ممنوع به تذکر کتبي محکوم شد.

جريمه نقدي براي بازيکن راه آهن ديدار دو تيم مس کرمان و راه آهن سورينت از سري رقابتهاي ليگ برتر در هشتم آذرماه برگزار شد که از سوي مهدي زارعي بازيکن تيم راه آهن تخلفاتي مبني بر فحاشي به داور مسابقه صورت گرفت.بر همين اساس وي به دو جلسه محورميت از همراهي تيم خود و پرداخت 10 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد.

منافي:

جايگاه ذوب آهن با فوتبالش همخواني ندارد

مربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: به سه امتياز بازي با ذوب آهن سخت نياز داشتيم. بچه‌ها کاملا توجيه شده‌اند و مي‌دانند که در کرمان نبايد به غير از سه امتياز فکر کنيم. جواد منافي مربي تيم فوتبال پرسپوليس، در گفتگو با سايت رسمي اين باشگاه گفت: در بازي با ذوب آهن برابر تيمي به پيروزي رسيديم که جايگاه آن در جدول، هيچ تناسبي با کيفيت فوتبالش ندارد. ذوب آهن تيم خوب و سر سختي بود که فوتبال خوبي بازي کرد و سه امتياز با ارزش را برابر چنين تيمي به دست آورديم. اعتقاد دارم جايگاه آنها در جدول تغيير مي‌کند.

وي درباره اصرار پرسپوليس بر کار روي زمين بويژه در نيمه دوم ادامه داد: برنامه ما همين است. آقاي دايي به اين مساله اعتقاد دارد و ما فوتبال را روي زمين بازي مي‌کنيم. از راه‌هاي مختلفي براي رسيدن به گل تلاش کرديم که خوشبختانه جواب داد.

مربي تيم فوتبال پرسپوليس در ارتباط با توپ‌هايي که در يک سوم دفاعي حريف لو مي‌رود و در همين بازي به ايجاد خطر روي دروازه پرسپوليس منجر شد، خاطرنشان کرد: روي اين مساله کار مي‌کنيم. به هر حال وقتي ما حمله مي‌کنيم طبيعي است که حريف به محض گرفتن توپ، بخواهد با چند ضربه توپ را روي دروازه ما برساند. من فکر مي‌کنم شرايط ما نسبت به قبل بهتر شده است ولي سعي مي‌کنيم توپ‌هاي کمتري را از دست بدهيم. البته در ادامه ليگ خواهيم ديد که ذوب آهن حريفانش را آزار خواهد داد.

منافي درباره انجام يک بازي خارج از خانه ديگر برابر مس کرمان تصريح کرد: در همان تبريز معلوم شد که ما در خارج از خانه به هيچوجه ضعيف‌تر نيستيم. تازه تراکتورسازي از بهترين تيم‌هاي حال حاضر است و با اين وجود کاملا تحت فشار ما بودند. از اين جهت مشکلي نداريم. به هر حال بايد سعي کنيم در کرمان از برتري که خواهيم داشت نتيجه دلخواه را بسازيم. فاصله امتيازات در جدول کم است و يک غفلت مي‌تواند تغييرات زيادي ايجاد کند. بازيکنان توجيه هستند که امتياز دادن در شرايط کنوني مي‌تواند در پايان فصل مشکل‌ساز شود.

نظر مربي تيم فوتبال پرسپوليس را درباره قرعه‌کشي جام جهاني جويا مي‌شويم که پاسخ مي‌دهد: بهتر از اين مي‌شد ولي در گروه بدي نيستيم. آرژانتين که جايگاه خودش را دارد. روي کاغذ همه آرژانتين را يکي از تيم‌هاي صعود کننده مي‌دانند. نيجريه هم از تيم‌هاي قدرتمند است ولي تيمي نيست که نتوانيم از آن بگذريم. البته به يک برنامه‌ريزي دقيق نياز داريم و وقتي از هر جهت آماده بوديم، آنگاه شامل اين قاعده مي‌شويم که در بازي فوتبال هر اتفاقي ممکن است و بالاخره توانايي صعود داريم اما با يک آماده سازي مناسب.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته