جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1392/09/25 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 4599

 سوت پايان 

 خلعتبري:

ما فقط دنبال سه امتيازها هستيم

هافبک - مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: فوتبال همين است، يک روز اکثر توپ‌ها توي گل مي‌رود و امان از روزي که توپ نخواهد توي گل برود. پيروزي پر گل از جهت تفاضل ارزش دارد ولي براي ما کسب سه امتياز ارزش داشت. حالا آن بازي تمام شده است و فقط به بازي با سايپا فکر مي‌کنيم و به اينکه بايد شرايط خودمان را در صدر جدول تثبيت کنيم. محمدرضا خلعتبري در گفتگو با سايت رسمي باشگاه پرسپوليس افزود: همه ما اميدواريم پيروزي خوبي که برابر مس کرمان داشتيم، شرايط روحي و رواني تازه‌اي براي بازي‌هاي ما ايجاد کند اما آنچه اهميت دارد، نه تعداد گل‌ها، بلکه سه امتيازي است که کسب کرده‌ايم. البته تعداد گل‌ها هم از جهت تفاضل ارزش داشت.

وي ادامه داد: در اين بازي، مس هم در شروع بد بازي نکرد اما گلي که در دقايق اوليه دريافت کردند، اين فرصت را براي ما ايجاد کرد که از بازي بازتر و روبه جلوي آنها استفاده کنيم اما انتظار زدن 6 گل را نداشتيم. به هر حال مس هم در انتهاي جدول قرار داشت و با توجه به بازي انتحاري که مي‌کرد، مي‌توانست خطرناک باشد.

هافبک - مهاجم تکنيکي پرسپوليس درباره اشتياق بازيکنان براي زدن گل‌هاي بيشتر و بسنده نکردن به گل‌هاي کمتر خاطرنشان کرد: خيلي ساده مي‌توانم بگويم، همه تيم مي‌خواست بيشتر گل بزنيم. اين احساس خواستن خيلي قوي بود و از روزهايي بود که توپ‌ها توي دروازه رفت. همانطور که يک روزهايي هر چه مي‌زني، گل نمي‌شود.

وي درباره تاثير کري پرويز مظلومي براي هواداران روي عملکرد تيم، تصريح کرد: من که اصلا متوجه اين مساله نشدم. فکر مي‌کنم ساير بچه‌ها هم اينطور بودند. در اين مسائل دخالت نمي‌کنم. ما صرفا به دنبال پيروزي بوديم و حتي شرايط را مناسب ديديم و مي‌خواستيم بيشتر گل بزنيم. اينکه مربي حريف چه مي‌گويد يا چه انجام مي‌دهد براي ما مهم نيست، بلکه آنچه آقاي دايي مي‌خواهد اهميت دارد. الان هم آن بازي تمام شد. بازي‌هاي بعد يک داستان جديد خواهد بود و بايد تمرکزمان را روي آنها بگذاريم تا به هدف اصلي برسيم.

خلعتبري درباره بازي با سايپا که در بازي رفت موفق به پيروزي شد و اينکه اين بازي از نظر تحليلگران به جهت انتقامي بودن، انگيزه ايجاد مي‌کند، ادامه داد: ما فقط از اين زاويه به بازي نگاه مي‌کنيم که رقابت در جدول ليگ خيلي شديد است و ما نياز جدي به اين سه امتياز داريم. در واقع چند پيروزي پياپي نياز داريم تا شايد کمي شرايط ما در جدول تثبيت شود. اين قوي‌ترين انگيزه ما است. البته بازي رفت را ديده بودم. سايپا مهره‌هاي خوب و تاثيرگذاري دارد ولي باخت پرسپوليس در آن روز منصفانه نبود اما فوتبال همين است. امان از روزي که توپ نخواهد توي گل برود.

بازيکن ملي‌پوش پرسپوليس درباره وضعيت تيم ملي هم اينگونه گفت: شايد تکراري باشد اما مهمترين مساله اين است که با تيم‌هاي خوب و قوي بازي کنيم. اين درست که مي‌گويند خلاقيت فوتبال ايراني مي‌تواند کارهاي بزرگي انجام دهد ولي ما حريفاني داريم که براي تمام لحظات برنامه‌ريزي کرده‌اند و ما بايد ضعف و قوت خودمان را برابر حريفان قدرتمند محک بزنيم. الان با وجود آقاي کي‌روش اميدواري زيادي در تيم وجود دارد ولي بايد بازي‌هاي خوبي را انجام بدهيم.

ششمين شکست فصل لاس پالماس

تيم لاس پالماس که مسعود شجاعي در آن حضور دارد، در حضور 70 دقيقه اي او ششمين شکست فصل خود را تجربه کرد.

از هفته هجدهم ليگ دسته دوم اسپانيا،لاس پالماس شنبه شب در حضور بيش از 8 هزار تماشاگر با نتيجه 2 بر صفر مقابل ميهمانش رئال مادريد کاستيا شکست خورد.آرتيلس اوليوا،بازيکن لاس پالماس به اشتباه در دقيقه 15 دروازه تيم خود را باز کرد و لوکاس هم در دقيقه 53 گل دوم رئال مادريد کاستيا را زد.

مسعود شجاعي، هافبک ملي پوش ايراني لاس پالماس که در ترکيب اصلي تيمش به ميدان رفته بود در دقيقه 70 جاي خود را به تاتو داد.لاس پالماس با قبول اين شکست؛26 امتيازي باقي ماند تا همچنان تيم ششم جدول رده بندي ليگ دسته دوم اسپانيا باشد.

ارسال درخواست اميرعلي اکبري به فيلا

فدراسيون كشتي، در پي درخواست امير علي اكبري فرنگي كار وزن 120 كيلوگرم براي استيناف از راي صادره در مورد دوپينگ درخواست وي را به فدراسيون جهاني كشتي ارسال كرد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون كشتي، متن اين نامه به شرح زير است:

جناب آقاي لالوويچ

رئيس محترم فدراسيون جهاني كشتي

احتراما اينجانب اميرعلي اكبري فرنگي كار وزن 120 كيلوگرم ايران در رقابت هاي جهاني سال 2013 ميلادي صاحب مدال طلا شدم. متاسفانه پس از اين مسابقات خبر ناگواري در مورد مثبت اعلام شدن تست دوپينگ خود با ماده "استروئيد آنابوليك" دريافت كردم.

آقاي رئيس از شما درخواست كردم اعتراض من را نسبت به اين موضوع بررسي كنيد، اينجانب به هيچ عنوان از چنين ماده اي استفاده نكره ام. از آنجا كه يكبار در سال 2011 ميلاي تجربه تلخ اين موضوع را داشته ام در طي اين سالها كليه داروها و مكمل هاي خود را بررسي كره ام و مطمئن هستم هرگز از چنين دارويي استفاده نكرده ام.آقاي رئيس از شما، مسئولان وادا و ستاد ملي مبارزه با دوپينگ ايران درخواست مي كنم از آنجا كه طبق تحقيقات پزشكي اثر ماه مذكور بايد همچنان در بدن اينجانب باقي مانده باشد، نسبت به انجام تست دوباره از من اقدام گردد.آمادگي اين را دارم كه كليه هزينه هاي مرتبط با اين موضوع را شخصا پراخت كنم.

گفتني است نتيجه تست دوپينگ امير علي اکبري فرنگي کار 120 کيلوگرم کشورمان، به دليل استفاده از ماده ممنوعه مثبت اعلام شده بود.

بازي با ايران سخت تر از آرژانتين است

جان اوبي ميکل هافبک نيجريه اي تيم چلسي، در صحبت هايي اظهار داشت که بازي با ايران درجام جهاني، از رويارويي با آرژانتين مشکل تر است. |

به نقل از ايسنا اوبي‌ ميکل، هافبک نيجريه در گفت‌وگو با روزنامه‌ گاردين نيجريه درباره بازي با ايران در جام‌جهاني عنوان کرد: همه تيم‌ها در جام‌جهاني يک آرزو دارند و آن هم اين است که بتوانند به پيروزي برسند و به مرحله بعد صعود کنند. تمام سه بازي خود در مرحله گروهي را بايد جدي بگيريم. به نظر من بازي با ايران حتي از بازي با آرژانتين نيز براي ما سخت‌تر خواهد بود. اولين بازي ما در جام‌جهاني با ايران خواهد بود که براي ما حساس و بسيار تعيين کننده است. قطعا براي پيروزي به ميدان خواهيم رفت. مطمئنم که تيم ما از گروه خود در جام‌جهاني صعود خواهد کرد.

اين هافبک سيه چرده که جام جهاني 2010 را به دليل مصدوميت از دست داد، در ادامه گفت: اميدوارم که بتوانم در جام‌جهاني عملکرد خوبي را از خود نشان دهم. دوست دارم با نشان دادن توانايي‌ام بتوانم کشورم را به دور دوم جام‌جهاني برسانم. ما در جام کنفدراسيون‌ها نيز عملکرد خوبي از خود نشان داديم اما جام‌جهاني با جام کنفدراسيون‌ها خيلي فرق مي‌کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته