جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1392/10/16 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 4613

 دقيقه نود 

 رويانيان:

کسي به اصل برگزاري جشن تولد باشگاه توجه نکرد

پس از اينکه جشن پنجاه سالگي باشگاه پرسپوليس با انتقاداتي مواجه شد، مدير عامل پرسپوليس از بودن برخي کاستي ها در اين جشن گفت اما اظهار داشت که کسي به اصل قضيه برگزاري اين جشن توجهي نکرده است.

رويانيان در اين رابطه به ايسنا گفت: ما وظيفه باشگاه‌داري‌مان را انجام داديم. خوشبختانه جشن خوبي برگزار شد و به نظرم کار زيبا و با عظمتي بود. ما شاهد حضور پيشکسوتان قديمي ورزش بوديم. افرادي مثل موحد، نصيري، طالقاني، دادکان، به اين جشن آمدند و محفل بزرگي ايجاد شد.

رويانيان درباره انتقادهايي که از بي نظمي‌هايي كه در مراسم ايجاد شد، گفت: متاسفانه هنوز اين فرهنگ بين ما جا نيفتاده که دوستان حوصله داشته باشند و تعامل کنند. تا مي‌آييم جشن برگزار کنيم به يکسري از افراد صندلي رديف دوم مي‌رسد و ناراحت مي‌شوند. اين مسائل بايد درست شود. درست است که مي توان به مراسم انتقاد کرد اما جشنواره‌هاي بزرگ مثل جشنواره فيلم فجر هم اشکالات زياد دارد. هر کسي از ديد خودش به برگزاري مراسم نگاه مي‌کند. ما از رسانه‌هاي ورزشي انتظارهايي داريم. آن ها در ارسال حاشيه‌هاي مراسم از يکديگر سبقت مي‌گيرند اما هيچ کدام به اصل ماجرا توجهي نکرده‌اند. آرزو داشتيم بتوانيم از امثال دادکان تجليل کنيم. اين کارها قشنگ است. چرا کسي به اين مسائل توجه نکرد؟ اين که در پايان مراسم کمي روي سن شلوغ شد بايد باعث شود که کل جشن زير سوال برود و تحت تاثير حاشيه‌ها قرار گيرد؟ ما بايد فرهنگ رسانه‌اي‌مان را هم درست کنيم.

اميدواري برزگر نسبت به انتخاب خادم

منصور برزگر قهرمان و سرمربي پيشين کشتي ايران در خصوص برگزيده شدن رسول خادم به عنوان رئيس فدراسيون، به ايسنا گفت : به جامعه کشتي تبريک مي گويم و خوشحالم که يک نفر از خانواده کشتي سکاندار هدايت ورزش اول ايران شد. ما در کشتي اشخاص زيادي داريم که حتي لياقت وزارت ورزش را دارند و مطمئن هستم که رسول خادم مي‌تواند از پس رياست فدراسيون بر بيايد.

برزگر درباره چالش هاي مالي فدراسيون کشتي هم اظهار داشت: مساله مهم بحث اقتصادي است. اگر وزارت ورزش و جوانان کمک نکند و بودجه لازم براي فدراسيون تامين نشود فکر نمي‌کنم بتوانيم رکورد موفقيت در المپيک لندن را بشکنيم، چون اگر از حالا تمرينات و اردوهاي منظم برگزار نشود در برزيل موفقيتي به دست نمي‌آيد.

برزگر در پاسخ به اين سوال که آيا خادم مي‌تواند از پس بدهي هشت ميلياردي فدراسيون بر بيايد يا خير؟ تاکيد کرد: براي وزارت ورزش و جوانان هشت ميليارد پول چنداني نيست. درست است که مي‌گويند بودجه لازم را نداريم، اما ما براي موفقيت در المپيک 2016 به بودجه بيشتر از اين‌ها نياز داريم. پيروزي‌هاي المپيک لندن حاصل هفت سال اردوي پياپي بود که باعث آن موفقيت شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته