جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1392/10/19 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 4616

 سوت پايان 

 قرمزها به دنبال جذب مهاجم جوان رئال

طبق اخبار رسيده باشگاه ليورپول آخرين تيمي است که نسبت به جذب قرضي آلوارو موراتا ، بازيکن 21 ساله رئال اقدام کرده است. اين بازيکن جوان تا اينجاي فصل در 10 بازي براي رئال مادريد به ميدان رفته است ولي از ماه نوامبر تا کنون فرصت به ميدان رفتن پيدا نکرده است.

به نظر روزنامه مارکا ، اين بازيکن در حال حاضر جز بازيکنان مورد علاقه انجلوتي در مادريد نيست اما رئالي ها از فروش اين بازيکن مردد هستند و مي خواهند نشان دهند که توانايي ساختن بازيکن از اکادمي هاي خود را دارند که اين خبر خوبي براي ليورپول نيست ولي در صورتي که اين بازيکن اصرار به انتقالي قرضي داشته باشد و ان را اعلام کند شرايط براي رئال مادريد سخت تر مي شود.

تمايل بالوتلي براي ادامه حضور در جمع روسونري ها

ماريو بالوتلي به شايعات هفته هاي اخير که از جدايي او از ميلان در ماه ژانويه حکايت داشتند پايان داد و تاکيد کرد در روسونري خواهد ماند..

اخيراًخبرهايي از اخراج اين مهاجم حاشيه ساز شنيده مي شد و حتي برخي رسانه‌ها حتي به نقل از مينو رايولا، مديربرنامه‌هاي بالوتلي اعلام کردند که اين بازيکن ملي‌پوش در آستانه ترک سن‌سيرو بعد از تنها يک فصل حضور در ميلان است.

اما سوپر ماريو سرانجام در اين باره صحبت کرد و در گفت‌وگو با نشريه «چي» اظهار داشت: من در ميلان خواهم ماند. بايد براي جام جهاني آماده شوم و آرامشم را حفظ کنم.

سوپرماريو اگرچه خبر خروج قريب‌الوقوعش از ميلان را تکذيب کرد اما حاضر نشد حرفي درباره آينده‌اش پس از جام جهاني 2014 برزيل بزند. او ماه ژانويه سال گذشته با قراردادي 4 سال و نيمه منچسترسيتي را به مقصد ميلان ترک کرد.

توافق ميلان با فرناندو

رسانه هاي نزديک به خانواده ي سيلويو برلوسکوني مالک ميلان، در تازه ترين گزارش خود اعلام کردند که آدريانو گالياني که در حال حاضر در برزيل حضور دارد بر سر انتقال فرناندو بازيکن برزيلي پورتو با خود اين بازيکن به توافق رسيده و به هر نحو اين بازيکن در تابستان راهي ميلان مي شود اما هنوز هم ميلان اين شانس را دارد در همين ژانويه خريد او را انجام دهد.

حضور نکونام در تمرين آبي پوشان

جواد نکونام که اين روزها صحبت ازجدايي اش از جمع استقلالي ها است، ديروز پس از يک جلسه غيبت، در تمرين آبي پوشان حضور پيدا کرد. کاپيتان تيم ملي که جدايي اش از استقلال محتمل به نظر مي رسد، پيشنهاد هايي را از ترکيه، قطر و چين دريافت کرده است.

فرکي در انتظار شکستن طلسم پيروز نشدن

ديدار حساس اين هفته فولاد خوزستان و پرسپوليس که به نوعي تکليف بالانشينان ليگ را مشخص مي کند، نکته جالب توجهي را در خود دارد. حسين فرکي سرمربي فولاد که بايد تيمش را به مصاف قرمز پوشان پايتخت بفرستد، تا کنون در هيچ يک از تيم هايي که به عنوان سرمربي حضور داشته ، موفق به شکست پرسپوليس نشده است و بايد ديد که آيا اين مربي مي تواند طلسم پيروز نشدن خود را بشکند يا خير.

انتصاب مدير تيم هاي ملي ووشو

فدراسيون ووشو در اقدامي صياد حيدري را با حفظ سمت دبيري فدراسيون و جهت تجميع امور اداري به عنوان مدير تيم‌هاي ملي ووشو منصوب کرد

پيش از اين مجيد ملکي عهده‌دار اين سمت بود که در حکمي از سوي مهدي علي‌نژاد، حيدري اين سمت را برعهده گرفت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته