جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1392/10/28 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 4623

 رئيس کانون انبوه‌سازان خبرداد:
 جزئيات افزايش هزينه ساخت متري 100 هزار توماني مسکن مهر 

رئيس کانون سراسري انبوه‌سازان با بيان اينکه افزايش 100 هزارتومان هر متر به ساخت مسکن مهر تا حدي راضي‌کننده است، گفت: واحد مسکوني مهر هر چقدر پيشرفت فيزيکي بيشتري داشته باشد، افزايش کمتري بر نرخ آنها اعمال خواهد شد.

ايرج رهبر در گفت‌وگو با فارس در پاسخ به اين سؤال که از چه زماني دستورالعمل افزايش متري 100 هزار تومان هزينه ساخت مسکن مهر اعمال مي‌شود، افزود: اين دستورالعمل را نصفه و نيمه دريافت کرده‌ايم، اما اين دستورالعمل از طريق رسمي به مديران شهرهاي جديد و يا ادارات کل راه و شهرسازي ابلاغ شده است و ما منتظريم که دستورالعمل مزبور به ما نيز ابلاغ شود.

رهبر در پاسخ به اين سؤال که آيا انبوه‌سازان از افزايش متري 100 هزار تومان براي ساخت مسکن مهر راضي هستند، اظهار داشت:‌ اين دستورالعمل به طور مشخص نمي‌گويد که 100 هزار تومان به هزينه ساخت مسکن مهر اضافه مي‌شود، بلکه همان‌طور که قبلا هم گفته‌ام داراي فرمول‌ها و جداولي است که بر اساس آن تاريخ شروع و خاتمه و پيشرفت فيزيکي مشخص مي‌شود.

وي افزود: بر اساس بخشنامه‌اي که قبلا سازمان مديريت و برنامه‌ريزي داده بود و در آن اعلام شده بود که پروژه‌هايي که به خاطر افزايش نرخ ارز تحت تاثير قرار گرفته‌اند و تعديل نداشته‌اند، اين دستورالعمل جديد از روي آن بخشنامه استخراج شده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته