جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1392/11/02 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 4626

  پرسپوليسي ها، دور و دورتراز قهرماني! 

هفته بيست و چهارم رقابت‌هاي ليگ برتر ديروزآغاز شد که درحساس‌ترين ديدار پرسپوليس ازساعت 14:30 در تبريز به مصاف گسترش فولاد تبريز رفت که اين ديداربا نتيجه يک بر صفربه سود گسترش فولاد به پايان رسيد.نيمه اول اين ديداردر حالي به پايان رسيد که 2 تيم بيشتر در ميانه ميدان کار را دنبال مي‌کردند و خيلي فرصت گل چنداني را شاهد نبوديم.

در نيمه دوم پرسپوليس که براي ماندن در کورس قهرماني به هر 3 امتياز نياز داشت به آب و آتش زد تا به گل برسد که دراين بين چند فرصت خوب گلزني نيز براي تيم از دست رفت. از سوي ديگر بازيکنان گسترش فولاد که هوشمندانه دفاع مي‌کردند در يک ضد حمله در دقيقه 57 توسط مهرداد بايرامي به گل رسيدند تا گل اول بازي به نام اين تيم آبي‌پوش تبريزي به ثبت برسد.

در ادامه علي دايي براي براي زدن گل تساوي تيمش هرچه داشت رو کرد که اقدامات او هم براي گلزني به جايي نرسيد تا پرسپوليسي‌ها براي چهارمين هفته پياپي از کسب پيروزي بازمانده و همچنان از قهرماني دورتر شوند.

صعود تراکتورسازي به نيمه نهايي

تيم‌ فوتبال تراکتورسازي تبريزبا پيروزي برابر راه‌آهن به مرحله نيمه نهايي جام حذفي صعود کرد. اين تيم در اين مرحله به مصاف برنده ديدار فولادخوزستان و پرسپوليس مي‌رود، مسابقه‌اي که هفته آينده در اهواز برگزار خواهد شد. مرحله يک‌چهارم نهايي جام حذفي، عصر سه‌شنبه با برگزاري يک ديدار پيگيري شد که طي آن تيم فوتبال تراکتورسازي تبريزدرخانه راه‌آهن به پيروزي 2 برصفر دست يافت و به مرحله نيمه‌نهايي اين مسابقات صعود کرد.در اين بازي که با قضاوت سيداحمد صالحي درورزشگاه تختي برگزار شد، سعيد دقيقي (16) و کريم انصاريفرد (61) براي تيم تراکتورسازي گلزني کردند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته