جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1392/11/06 - روزنامه سراسري صبح ايران (يكشنبه) نسخه شماره 4629

 رئيس مجلس درهمايش مديران وزارت اطلاعات تاکيد کرد:
 در برخورد با مخالفين بايد با روش‌هاي معقول و سنجيده عمل کرد 

 
دکتر لاريجاني ضمن ابراز خرسندي از حضور در جمع سربازان گمنام امام زمان (عج)، گفت: نمايندگان نگاه مثبتي به فعاليت‌هاي وزارت اطلاعات دارند.به گزارش خبرگزاري خانه ملت، همايش سراسري مديران وزارت اطلاعات با هدف تبيين رويکردهاي جديد و ايجاد وحدت رويه در عملکردها، با حضور وزير، معاونين، مشاورين و مديران ستادي و استاني اين وزارتخانه‌ برگزار شد.

دکتر علي لاريجاني رئيس مجلس شوراي اسلامي در افتتاحيه اين همايش به عنوان ميهمان ويژه حضور يافت و طي سخناني با اشاره به اهميت و جايگاه کار اطلاعاتي در نظام مقدس جمهوري اسلامي، گفت: وزارت اطلاعات و کار اطلاعاتي از ارکان مهم حفظ نظام در مقاطع مختلف انقلاب بوده و نقش وزارت و پرسنل آن که بدون هيچگونه چشم داشتي فداکارانه تلاش مي‌کنند بسيار برجسته است.

نماينده مردم قم در مجلس شوراي اسلامي، تصريح کرد: کار وزارت اطلاعات در عين حال که بسيار سخت است اما مهم و اساسي در کشور محسوب مي‌شود و حساسيت‌ها و ظرافت‌هايي هم دارد که بايد به آن توجه کرد.

رئيس قوه مقننه با اشاره به قابليت‌ها و توانمندي‌هاي موجود در دستگاه اطلاعاتي کشور، رصد کردن به هنگام اطلاعات از حوادث منطقه‌اي، بين‌المللي و داخلي و انتقال به موقع و شفاف آن به مسئولان و تصميم گيران را خواستار شد و گفت: اراده‌ي کشورهاي منطقه در شرايط جديد نسبت به جمهوري اسلامي ايران افزايش يافته است اين فرصت خوبي است البته بايد هميشه توجه داشته باشيم و تغييرات تاکتيکي را رصد کنيم.

دکتر لاريجاني در تبيين رويکرد برخورد با مخالفين گفت: بايد با روش‌هاي معقول و سنجيده در اين زمينه عمل کرد. استراتژي برخورد سخت شايد زود جواب دهد ولي در دراز مدت اثرات سوء را به دنبال خواهد داشت.

رئيس قوه مقننه در بخش ديگري از سخنانش با اشاره به تاکيد مقام معظم رهبري در راه افتادن چرخ توليد کشور گفت: وزارت اطلاعات در اين زمينه نيز مي‌تواند کمک‌هاي قابل توجهي انجام دهد سرمايه‌هاي زيادي در کشور داريم که فعليت نيافته‌اند يا به اندازه‌ي ظرفيت کامل کار نمي‌شود بايد کمک کنيم توليد در داخل کشور جدي‌تر گرفته شود.

دکتر لاريجاني احساس نگراني و اضطراب از ناامني‌هاي اجتماعي را از آسيب‌هاي جدي در حوزه‌ي مسائل اجتماعي دانست و گفت: ناامني رواني اثرات نامطلوبي به همراه دارد و بايد آسيب‌ شناسي آن جزو اولويت‌هاي دستگاه قضايي، دستگاه امنيتي و رسانه‌هاي ارتباط جمعي باشد.

وي در پايان سخنانش بار ديگر ضمن ابراز خرسندي از حضور در جمع سربازان گمنام امام زمان (عج) يادآور شد: اغلب نمايندگان نگاه مثبتي به فعاليت‌هاي وزارت اطلاعات دارند زيرا اين وزارتخانه کار اطلاعاتي را به صورت حرفه‌اي انجام مي دهد و همچنين براي حجه الاسلام و المسلمين دکتر علوي به عنوان فردي خوش فکر و توانمند که در جلسه راي اعتماد از راي بالايي برخوردار شد آرزوي توفيق روزافزون کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته