جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1392/11/15 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 4637

 نهادهاي مالي 

 اقدامات موثر بانک اقتصادنوين در دستيابي به هواي پاک

بانک اقتصادنوين به منظور تسهيل شرايط ارايه خدمات به مشتريان و کمک به کاهش لزوم تردد در سطح شهر و کاهش آلودگي هوا نسبت به معرفي خدمات الکترونيکي مدرن اقدام کرده که اين خدمات با استقبال هموطنان و مشتريان اين بانک مواجه شده است.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک اقتصادنوين، استقبال از خدمات مدرن بانک اقتصادنوين به گونه‌اي بوده است که بيش از 80 درصد تراکنش‌هاي ثبت شده در اين بانک در پايان دي ماه سال جاري از طريق خدمات الکترونيکي انجام شده است که اين موضوع به کاهش آلودگي هوا و ترددهاي روزانه کمک شاياني کرده است.

بانک صادرات ، بانک عامل پرداخت وجه حق تقدم استفاده نشده شرکت فولاد مبارکه اصفهان

وجه حق تقدم استفاده نشده سرمايه سال مالي 92 شرکت فولاد مبارکه اصفهان از طريق شعب بانک صادرات ايران پرداخت مي گردد. به گزارش به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک صادرات ، بر اساس قرارداد منعقده بين اين بانک و شرکت فولاد مبارکه اصفهان، وجه حق تقدم استفاده نشده سرمايه سال مالي 92 اين شرکت از طريق کليه شعب بانک صادرات ايران از روز شنبه 12 بهمن ماه سال جاري قابل پرداخت مي باشد. در اين رابطه سهامداران شرکت يادشده مي توانند با مراجعه حضوري و ارايه مدارک هويتي نظير کارت ملي، شناسنامه، برگه سهام مربوطه به شعب اين بانک وجه متعلقه خود را دريافت نمايند و يا به سايرحسابهاي خود انتقال دهند.

اهداي جايزه مديريت سبز و بنياد جهاني انرژي به بانك كشاورزي

در هشتمين همايش بين المللي مديريت سبز تنديس مديريت سبز و لوح بنياد جهاني انرژي به بانك كشاورزي اهدا شد. به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانك كشاورزي اين همايش با حضور فعالان زيست محيطي، مديران سازمان‌هاي مختلف، نمايندگان بيش از 70 كشور جهان، مقامات زيست محيطي كشور و رئيس سازمان حفاظت محيط زيست نهم بهمن ماه در محل همايش هاي بين المللي برج ميلاد تهران برگزار شد . بر اساس اين گزارش بانك كشاورزي به دليل اقدامات و اجراي طرح هاي همسو با حفظ محيط زيست موفق به دريافت لوح تقدير بنياد جهاني انرژي و تنديس جامعه مديريت سبز شد.

بازديد صميمانه مديرعامل بانک پارسيان از شعب مرکزي و بلوارکشاورز

دكترديواندري، مديرعامل بانک پارسيان، به منظور ديداري رودررو با کارکنان شعب بانک پارسيان و نيز تجليل از خدمات و زحمات ايشان بدون اطلاع قبلي از شعبه مركزي و شعبه بلوار کشاورز بازديد و از نزديک بايکايک كاركنان ديدار وگفتگو كرد .

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانك پارسيان،دکتر ديواندري در بازديد از شعبه هاي يادشده، ضمن بررسي عملکرد آنان وتوضيحات ارائه شده توسط آقاي روحي، رييس شعبه مرکزي و آقاي پورشعبان، رييس شعبه بلوار کشاورز‏، توصيه هاي لازم و تخصصي پيرامون پيشرفت و بهبود عملکرد در بخش هاي ارزي، ريالي، ضمانت نامه ها و اعتبارات و... را ارايه و برافزايش رضايتمندي بيش از پيش مشتريان از خدمات بانك تاکيد کرد.

مسکن مهر باعث کاهش سپرده‌گذاري در بانک مسکن شد

مديرعامل بانک مسکن گفت:طرح مسکن مهر باعث شد افراد تمايلي به سپرده گذاري نداشته باشند. محمد هاشم بت شکن در گفت‌و گو با ايسنا عنوان كرد:مسکن مهر باعث شد جريان طبيعي کار بانک و تمايلي که افراد براي سپرده‌گذاري داشتند به هم بخورد، زيرا افرادي که در صف مسکن مهر حضور داشتند بدون هيچ سپرده‌گذاري تسهيلات 20 ميليون توماني دريافت مي کردند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته