جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑíÇÝÊ Pdf ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1385/12/15 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - (سه شنبه) نسخه شماره 2716

  راي کميته انضباطي
 علي دايي چهار جلسه، شيث يک جلسه  

راي کميته ي انضباطي فدراسيون فوتبال در رابطه با علي دايي، شيث رضايي و حميد فرزانه اعلام شد.
کميته ي انضباطي فدراسيون فوتبال  ديروز در محل فدراسيون فوتبال تشکيل جلسه داد تا به اتفاقات حاشيه ايي ديدار پرسپوليس و سايپا رسيدگي کند که سرانجام پس از بحث و بررسي، علي دايي، مربي - بازيکن سايپا به چهار جلسه و شيث رضايي ، بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس به يک جلسه محروميت محکوم شدند.
در جلسه کميته انضباطي فدراسيون فوتبال چه گذشت ؟
جلسه  غيرعلني علي دايي با شاه حسيني
کميته انضباطي فدراسيون فوتبال روز گذشته در محل فدراسيون فوتبال تشکيل جلسه داد تا به اتفاقات حاشيه اي ديدار پرسپوليس و سايپا رسيدگي کند که اين جلسه علني بدون حضور علي دايي برگزار شد.
گفتني است که علي دايي، سرمربي و بازيکن تيم فوتبال سايپا تهران که با دعوت رسمي کميته انضباطي قرار بود، در نشست ديروز اين کميته حضور داشته باشد، در جلسه علني حاضر نشد و در نامه اي به رييس کميته انضباطي خواستار غير علني برگزار شدن اين نشست شد که "شاه حسيني" نيز از وي براي شرکت در جلسه غير علني دعوت کرد و بر اين اساس دايي پس از جلسه علني کميته انضباطي، در جلسه غير علني و بدون حضور خبرنگاران به دفاع از خود پرداخت.
شيث رضايي بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس در جلسه علني حاضر شد و پس از تفهيم اتهاماتش به دفاع از خود پرداخت.
پيش از اين کميته انضباطي فدراسيون فوتبال در جلسه اضطراري خود راي به تعليق موقت حضور علي دايي و شيث رضايي از حضور در ديدارهاي سايپا و پرسپوليس داده بود.
 
شيث رضايي :پيراهن "دايي" را فقط براي بر هم زدن تمرکزش کشيدم، ولي فحش نداده ام
شيث رضايي در جلسه علني کميته انضباطي فدراسيون فوتبال گفت: من وقتي توپ در جريان نبود پيراهن علي دايي را کشيدم و اين کارم نيز فقط براي بر هم زدن تمرکز دايي بود.
وي با بيان اين که کارشناسان هم معتقدند که وقتي توپ در جريان نيست، کشيدن پيراهن خطا نيست گفت: در هجده قدم يک مدافع بايد يارگيري کند و من هم فقط اين کار را انجام دادم و هيچ اهانت و توهيني به دايي نکردم.
وي افزود: من نه در حين بازي نه در موقعي که با سر به من ضربه زد و نه هنگامي که کارت گرفتم اعتراضي نکردم. فقط دو دفعه پيراهن ايشان را به خاطر برهم زدن تمرکزش کشيدم.
وي در پايان با اشاره به اين که علي دايي در طول بازي مدام به او فحاشي مي کرده است، گفت: من بازيکني هستم که تازه پا به فوتبال حرفه اي گذاشته ام و انتظار نداشتم چنين بازيکن بزرگي در طول نود دقيقه مدام فحاشي کند و من به وي هيچ اهانتي نکردم و در طول بازي به ايشان احترام گذاشتم. چون بازيکن بزرگي است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي
سياسي و سياسي خارجي
هنري
استانها و شهرستانها
پزشکي و علمي
دانشگاه و خبر
دانشگاه
اقتصادي
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته