جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑíÇÝÊ Pdf ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1385/12/15 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - (سه شنبه) نسخه شماره 2716

  مهدي مهدوي کيا :
 چرا بايد به فرانکفورت بروم ؟ 

 روز گذشته تيتر اصلي چند روزنامه ورزشي انتقال مهدوي کيا از تيم هامبورگ به تيم فرانکفورت بود .
در اين ارتباط مهدي مهدوي کيا با تکذيب شايعه انتقالش به تيم اينتراخت فرانکفورت گفت: هنوز براي فصل بعد تصميم گيري نکرده ام و تا يک ماه ديگر تيم فصل آينده ام را انتخاب خواهم کرد.
وي افزود : طي چند هفته گذشته شايعه انتقال من به تيم اينتراخت فرانکفورت قوت گرفته و اخباري در اين زمنيه مطرح شده که صحت ندارد. در حال حاضر به جدايي از هامبورگ فکر نمي کنم. من هم مانند ديگر بازيکنان ابتدا به بقاي هامبورگ در بوندس ليگا مي انديشم و پس از دستيابي به اين هدف در خصوص آينده تصميم گيري مي کنم.
وي ادامه داد: تا يک ماه آينده با بررسي جوانب امر تيم فصل آينده ام را انتخاب مي کنم و شايد قراردادم را با تيم هامبورگ تمديد کردم.
بازيکن ايراني تيم فوتبال هامبورگ با ابراز رضايت از عملکرد اين تيم طي 4 ديدار گذشته عنوان داشت: ما يکي از بهترين تيم هاي آلمان هستيم. حتي کيفيت و پتانسيل حضور در جمع مدعيان بوندس ليگا را هم داريم اما متاسفانه نتايج ابتداي فصل باعث شد تا شرايط  بحراني بر تيم حاکم شود و به قعر جدول نزول کنيم. با اينحال تغيير و تحول در کادر فني و بازگشت بازيکنان مصدوم تحولي مثبت در تيم ما به وجود آورد و دوباره به روزهاي اوج بازگشته و طي هفته هاي گذشته دو تيم صدرنشين بوندس ليگا يعني وردربرمن و شالکه را در خانه شان شکست داده ايم.وي افزود: شرايط حال حاضر تيم ما به مراتب بهتر از هفته هاي گذشته است و تيم به خودباوري رسيده است. خوشحالم که از بحران ابتداي فصل فاصله گرفته ايم و مي توانيم به بقا در بوندس ليگا اميدوار باشيم.
مهدوي کيا در خصوص دلايل نيمکت نشيني اش در ديدار تيم فوتبال هامبورگ مقابل وردربرمن اذعان داشت: در غياب هافبک آرژانتيني مان، استيونس تصميم گرفت تغييراتي در ترکيب اصلي تيم اعمال کند و با به ميدان فرستادن 3 هافبک با تمايل دفاعي ابتدا دروازه خودي را حفظ کرده و پس از آن به دنبال حمله و زدن گل باشيم.
وي ادامه داد: به همين خاطر من در نيمه اول روي نيمکت نشستم و با آغاز حملات تيم وارد زمين شدم. خوشبختانه پس از ورود من به زمين تيم به 2 گل رسيد و برنامه هاي کادر فني به خوبي در زمين پياده شد.
هافبک ايراني تيم فوتبال هامبورگ تاکيد کرد: سرمربي تيم تا به اينک از کار من  رضايت داشته است. اينکه در بازي هاي گذشته يکي از بازيکنان اصلي هامبورگ بوده ام نشان مي دهد مربي از عملکرد من راضي است. او حتي در گفتگوهايي که با من داشته نيز بر اين مسئله تاکيد کرده است.
کاپيتان تيم ملي فوتبال کشورمان مهمترين هدف تيم هامبورگ در فصل جاري را بقا در بوندس ليگا عنوان کرد و گفت: آنقدر شرايط تيم ها در قعر جدول بوندس ليگا پيچيده است که هيچ تيمي نمي تواند با اطمينان از کسب سهميه جام يوفا حرف بزند. اختلاف امتيازات تيم دهم با تيم هفدهم يک امتياز است و با يک باخت امکان دارد جابجايي عمده در جدول به وجود آيد.
وي افزود: يکي از مهترين اهداف ما پس از حضور استيونس در تيم فوتبال هامبورگ فاصله گرفتن از قعر جدول و رسيدن به جايگاهي مطمئن در ميانه جدول بوده است. تا به امروز بطور کامل در رسيدن به اين هدف موفق نبوده ايم و در صورت تحقق آن براي کسب سهميه جام يوفا تلاش خواهيم کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي
سياسي و سياسي خارجي
هنري
استانها و شهرستانها
پزشکي و علمي
دانشگاه و خبر
دانشگاه
اقتصادي
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته