جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑíÇÝÊ Pdf ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1385/12/15 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - (سه شنبه) نسخه شماره 2716

  مهندس شاهرخ شهنازي رييس فدراسيون پينگ پنگ :
 ليگ ها را متحول مي کنيم 

مهندس شاهرخ شهنازي رييس فدراسيون پينگ پنگ با مثبت خواندن برنامه هاي اجرا شده اين رشته در سال 85 گفت: پينگ پنگ ايران در سال جاري به تمام اهداف خود در بخش هاي آموزش بانوان، مسابقات و رقابت هاي برون مرزي و دريافت رنکينگ هاي جهاني رسيده است.
وي افزود : در بخش آموزش موفقيت هاي خوبي بدست آورديم و در بخش رقابت هاي برون مرزي هم با افزايش رنکينگ هاي آسيايي و جهاني شرايط خوبي را داريم، به طوريکه در حال حاضر در رده سني بزرگسالان 15 رتبه درجهان، در رده سني جوانان 50 پله و دربخش تيمي 3 پله رشد کرده ايم. هم اکنون نيز پينگ پنگ ايران مقام 41 جهان را دارد.
وي با اظهار اينکه بانوان ما به تازگي وارد ميادين بين المللي شده اند وهنوز براي پيشرفت فرصت دارند، گفت: عملکرد مثبت بانوان در سال جاري، تمامي انتظارات ما را برآورده کرده است. کار مربيان کره اي بانوان ايران مدتي است که تمام شده به همين دليل با بررسي مربيان آسيايي به اين نتيجه رسيديم که کشور هندوستان از لحاظ آموزش پيشرفت زيادي داشته بنابراين مذاکراتي را براي استخدام مربي از اين کشور آغاز کرده ايم.
شهنازي با بيان اينکه رقابت هاي ليگ را درسال آينده متحول مي کنيم، اظهار داشت: يکي از برنامه هاي فدراسيون براي رشد حرفه اي اين رشته گسترش مسابقات قهرماني و ليگ هاي کشوري است. هم اکنون مسابقات ليگ با برنامه منظمي در رده هاي سني مختلف بانوان و مردان انجام مي شود و اميدواريم با توجهات لازم اين ليگ ازنظر تعداد تيم ها و سطح فني ورزشکاران رشد قابل قبولي داشته باشد.
وي درادامه تصريح کرد: فدراسيون درسال آينده برنامه هاي زيادي را در بخش هاي آموزش، مسابقات، اردوها و ديدارهاي بين المللي برگزار مي کند. تيم ملي بانوان پايان اين ماه به مسابقات تنيس روي ميز کويت اعزام مي شود. تيم هاي ملي پينگ پنگ ايران نيز به منظور دريافت سهميه المپيک، شهريور ماه عازم چين خواهند شد.
رييس فدراسيون افزود: ما قبل از اين در المپيک بارسلون، سيدني و آتن حضور داشته ايم و قطعا اين بار نيز مي توانيم سهميه المپيک رقابت هاي 2008 را بگيريم. در حال حاضر در کميته فدراسيون آسيا طرحي اجرا مي شود که به غير از 5 کشورکره، چين، چين تايپه، ژاپن و هنگ کنگ رقابت اصلي براي دريافت سهميه المپيک بين باقي کشورهاي آسيايي است ورزشکاران ايراني مي توانند با بهره مندي از اين طرح،  براي کسب سهميه المپيک 2008 در بخش مردان و حتي در بخش بانوان اميدوار باشند.وي در پايان به مهمترين رقابت هاي برون مرزي اين رشته در سال آينده اشاره کرد و گفت: از مهترين برنامه هاي سال آينده پينگ پنگ شرکت در بازي هاي جهاني کرواسي(زاگرب)، برگزاري مسابقات مقدماتي قهرماني آسيا در رده سني جوانان در در فروردين ماه در کشورمان ، ايران و شرکت در دورنهايي اين ديدارها در کشور کره و در مرداد ماه سال آينده مي باشد. فدراسيون پينگ پنگ به منظور حضور مقتدر در رقابت هاي قهرماني آسيا و جهان درسال 2007 چندين اردوي تدارکاتي برون مرزي را هم در تقويم خود جاي داده است. 


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي
سياسي و سياسي خارجي
هنري
استانها و شهرستانها
پزشکي و علمي
دانشگاه و خبر
دانشگاه
اقتصادي
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته