جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑíÇÝÊ Pdf ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1385/12/15 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - (سه شنبه) نسخه شماره 2716

  نماينده مردم رودسر در بازديد از مجتمع آموزشي اين شهرستان:
 دولت در تامين نيازهاي دانشگاه هاي غيردولتي نقش موثري نداشته است 

 آفرينش: نماينده مردم رودسر و املش و عضو کميسيون آموزش عالي از مجتمع آموزشي واحد رودسر بازديد کرد.
در اين بازديد، اسدا... عباسي، توسعه آموزش و ايجاد رشته هاي مهم تحصيلي با توجه به شرايط موجود را از اهم برنامه هاي سال آينده مجلس دانست.
وي در ادامه به خدمات دانشگاه آزاد اسلامي اشاره کرد و گفت: خدمات ارزنده دانشگاه آزاد اسلامي بر کسي پوشيده نيست و مجلس شوراي اسلامي براي توسعه دانشگاه آزاد اسلامي تلاش خواهد کرد.
نماينده مردم رودسر و املش و عضو کميسيون آموزش عالي همچنين افزود: دانشگاه آزاد اسلامي اکنون قله رفيع آموزش عالي را نه تنها در کشور، بلکه در بسياري از کشورها پيموده و جوانان خوب و تحصيلکرده اي را تحويل جامعه داده است و عملکرد آن را مي توان مثبت ارزيابي کرد.
وي تصريح کرد: متاسفانه دولت تاکنون نقش به سزايي در تامين نيازهاي دانشگاه هاي غيردولتي نداشته است، لذا اکنون طرح حمايت دولت از مراکز آموزش عالي غيردولتي در مجلس ضروري است.
اسدا... عباسي ضمن تاکيد بر اختصاص دادن اعتباراتي براي دانشجويان مراکز آموزش عالي غيردولتي از سوي دولت افزود: دانشگاه آزاد اسلامي همچون ساير دانشگاه هاي غيردولتي متشکل از خانواده هاي اين ملت است، بنابراين نبايد هزينه هاي مربوط به تحصيل دانشجويان دانشگاه هاي غيردولتي را خانواده ها متحمل شوند و اين مشکل دولت است که آن هم به دليل محدوديت در پذيرش دانشجو در دانشگاه هاي دولتي است.
وي در ادامه افزود: اميدواريم دولت با کمک مجلس در رفع مشکلات دانشگاه هاي غيردولتي چاره انديشي کند و تسهيلاتي براي اين قشر فراهم آورد.
دکتر عيسي زاده رئيس واحد رودسر نيز در سخناني به بيان برنامه هاي آتي واحد پرداخت و گفت: اميدواريم در نيمه دوم سال آينده ساختمان جديد واحد افتتاح شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي
سياسي و سياسي خارجي
هنري
استانها و شهرستانها
پزشکي و علمي
دانشگاه و خبر
دانشگاه
اقتصادي
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته