جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1392/11/26 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 4645

 استاندار تهران خبر داد؛
 افتتاح 500 طرح با 540 ميليارد تومان اعتبار دراستان تهران 

 پرديس - ايرج صادقعلي

استاندار تهران از افتتاح 500 طرح عمراني، اقتصادي و رفاهي با 540 ميليارد تومان اعتبار در استان تهران خبر داد.سيدحسين هاشمي در گفت‌‏وگو با خبرنگار آفرينش در رابطه با طرح‌‏هاي افتتاح شده در دهه فجر اظهار داشت: در استان تهران، بيش از 500 طرح با اعتباري بالغ بر 540 ميليارد تومان به بهره‌‏برداري رسيد.وي تصريح کرد: به بهانه دهه فجر است در تمام شهرستان‏‌هاي استان تهران طرح‌‏هايي اجرايي شده و در شهرستان پرديس نيز تعدادي از پروژه‏‌ها را با همراهي مسئولان شهرستاني و کشوري افتتاح کرديم.

استاندار تهران افزود: طرح‏‌هاي افتتاح شده در پرديس، شامل دو هزار واحد مسکن مهر، گازرساني به سه روستاي جاجرود، افتتاح کلانتري جاجرود، بهره‌‏برداري از سايت استقرار ادارات شهرستان پرديس و . . بود. هاشمي ادامه داد: اين سايت به صورت استيجاري مورد بهره‌‏برداري قرار گرفته است و اميدواريم ساختماني براي اين ادارات ساخته شود و کلنگ‌‏زني ساختمان بخشداري جاجرود را نيز در شهرستان پرديس داشتيم.استاندار تهران در رابطه با تصفيه‌‏خانه پرديس و زمان بهره‌‏برداري از اين پروژه نيز گفت: اين تصفيه‌‏خانه از پروژه‌‏هايي محسوب مي‏‌شود که در گذشته به مشکل برخورده و به تدريج در حال پيشرفت است.

هاشمي بيان داشت: فاز يک اين تصفيه‏‌خانه تقريبا به اتمام رسيده و فازهاي بعدي نيز به طور حتم بين پروژه‌‏هاي ديگر استان تهران در دستور کار قرار دارد.وي تصريح کرد: در نشستي با وزير نيرو، تفاهم بسيار خوبي را براي اتمام طرح فاضلاب استان تهران در شهر‏هاي مختلف داشتيم و اميدواريم که در يکي دو سال آينده، اين طرح‌‏هاي نيمه تمام که ضروري است، به اتمام برسد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته