جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑíÇÝÊ Pdf ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1385/12/15 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - (سه شنبه) نسخه شماره 2716

 زنگ آفرينش 

   زنگ  آفرينش با شماره تلفن        88909727
    آماده دريافت و انعکاس نظرات ، پيشنهادات و انتقادات    شما عزيزان ميباشد .

مسير شهرک واوان به مترو علي آباد فقط 3 اتوبوس دارد!

مسير شهرک واوان به ايستگاه مترو علي آباد (بعدازظهر) فقط 3 اتوبوس دارد که ساعتي حرکت مي کنند به اين معني که اگر مسافري حتي يک دقيقه پس از حرکت اتوبوس اول به ايستگاه برسد بايد حداقل يک ساعت منتظر بماند تا اتوبوس  بعدي  برسد و پس از حرکت اتوبوس سوم ديگر نبايد انتظار رسيدن اتوبوس ديگري را داشت چون حداکثر تا ساعت 6 بعدازظهر از ايستگاه مترو علي آباد به شهرک واوان اتوبوس است و از آن طرف هم صبح ها فقط 2 اتوبوس دارد و لذا تمامي کساني که در تهران شاغل هستند با اين مسئله مواجه اند و براي تردد خود مشکل دارند که اميد مي رود مسئولان مربوطه اين مشکل را حل کنند.
شهرک واوان - ناصري

فکري به حال مستاجران گيلاني بکنيد

مستاجري مي گفت آقا بنويسيد تکليف ما چه مي شود. بالاخره تا چه زماني بايد خانه به دوش باشيم و چه کساني بايد فکري به حال ما بکنند! از ساليان دراز در فکر پس انداز هستيم تا اينکه پولي جمع کنيم و با آن زمين يا خانه اي کلنگي بخريم. با برنامه ريزي هايي که داشتم، بعد از 15 سال مستاجري،امسال توانستم خانه اي بخرم.
متاسفانه روز به روز قيمت خانه و زمين رو به افزايش است. با اين تورم هر قدر هم برنامه ريزي يا پس  انداز کنيم و حتي با وام هاي سنگين هم قادر به خريد خانه کلنگي يا زمين نخواهيم بود. ما از مسئولان علي الخصوص نمايندگان خود در مجلس انتظار داريم تا قدري به فکر ما خانه  به دوشان باشند تا شايد ما هم روزي بتوانيم صاحب خانه شويم حتي اگر 30 الي 40 متري باشد.
رشت - سيدامير خوشحال

چرا در اسلامشهر از نيروهاي محلي استفاده نمي شود؟

در اسلامشهر اکثر کارکنان و مسئولان ادارات و سازمان ها از شهرهاي ديگر آمده اند و از نيروهاي محلي استفاده نمي شود. در حالي که نيروهاي محلي آماده به کار و حتي تحصيلکرده بيکارند و اين مسئله  ايست که در مسافرت اداري و بازديد مسئولان رده اول کشورمان از اسلامشهر نيز تاکيد شد که در وهله اول از نيروهاي محلي استفاده شود و بيکاران جذب شوند.
اسلامشهر - قلي ها

حق ثبت نام 600 هزار توماني دانشگاه پيام نور
براي دوره دکترا!

سال گذشته دانشگاه پيام نور براي ثبت نام دوره دانشپذيري دکترا 50 هزار تومان مي  گرفت ولي امسال براي ثبت نام اين دوره 600 الي 900 هزار تومان اخذ مي کند.البته 600 هزار تومان براي رشته هاي همنام و براي رشته هاي غيرهمنام حدود 760 هزار تومان مي گيرند و اگر کسي بخواهد از خدمات آموزشي هم استفاده کند حدود 225 هزار تومان هم بايد بپردازد و اين جاي تعجب است که در طول يک سال اين افزايش صد در هزاري صورت بگيرد!ولي براي کارشناسي ارشد همان 40 هزار تومان گرفته مي شود نه بيشتر.
تلفن به زنگ آفرينش

زنده ها را دريابيم

آناني که در نويسندگي و تحقيق نامي هستند و براي شهر و ديارشان اعتبار کسب نموده اند بايد در شادي آنان شريک باشيم ، قبل از آنکه به سوگ بنشينيم. متوليان فرهنگي استان مي بايست از محققين، پژوهشگران و شاعران برجسته گيلاني نظير شيوه فومني شاعر معروف و گل آقا طنزنويس ماهر ايراني، بايد پيش از مرگشان مورد تقدير قرار مي گرفتند. يعني زمان زنده بودنشان از آنان تقدير به عمل مي آورديم نه اينکه برعکس ممالک دنيا وقتي انساني برجسته فوت مي کند آنگاه مسئولان به ياد قدرداني و تقدير از وي مي افتند البته آن هم در يک مقطعي معين . پس اين قدرداني يعني نوشدارو پس از مرگ سهراب .
سيد امير خوشحال


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي
سياسي و سياسي خارجي
هنري
استانها و شهرستانها
پزشکي و علمي
دانشگاه و خبر
دانشگاه
اقتصادي
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته