جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1392/11/27 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 4646

 نهادهاي مالي 

 امکان پرداخت اقساط کليه بانکها در سيستم بانک داري اينترنتي بانک صادرات

پرداخت اقساط کليه بانکهاي عضو شتاب که شماره حساب تسهيلات آن از نوع شناسه حساب بانکي ايران ( شبا) باشد با استفاده از سيستم بانکداري اينترنتي بانک صادرات ايران نيز انجام مي شود.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک صادرات ايران ،به منظور افزايش دسترسي مشتريان به خدمات بانکداري الکترونيکي بانک صادرات ايران و کاهش سفرهاي درون شهري و مراجعه به شعب، پرداخت اقساط تسهيلات بانک صادرات ايران و همچنين ساير بانکها از طريق بانکداري اينترنتي نيز فراهم گرديد.

براساس اين گزارش مشتريان براي پرداخت اقساط اين بانک با استفاده از منوي «مشاهده و پرداخت اقساط درون بانکي» قادر به پرداخت اقساطي هستند که از بانک صادرات دريافت کردهاند و با وارد نمودن شماره تسهيلات و ورود به صفحه پرداخت، اقساط خود را پرداخت مي کنند.

اعلام امتيازات ويژه بانك كشارورزي براي كشاورزان

امتيازات ويژه بانك كشاورزي براي كشاورزان نمونه كشوري و استاني انتخاب شده در سال 1391 اعلام شد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانك كشاورزي دكتر محمد طالبي رئيس هيئت مديره و مديرعامل اين بانك پيش از اين در مراسم تجليل از توليد كنندگان برتر بخش كشاورزي از در نظر گرفتن امتيازاتي براي كشاورزان نمونه كشوري واستاني خبر داده بود .

تمديد طرح بخشودگي 6 درصدي جرايم اقساط بانک مسکن

طرح بخشودگي 6 درصدي جريمه تاخير مشتريان بانک مسکن در صورت تسويه نقدي مطالبات معوق، تا پايان سال تمديد شد.به گزارش آفرينش به نقل ازاداره کل روابط عمومي بانک مسکن، حميد رضا صحابت، رييس اداره کل پيگيري وصول مطالبات، با اعلام اين خبر افزود: با توجه به درخواست مشتريان بانک و به منظور بهره‌مندي مشترياني که تاکنون موفق به تسويه نقدي مطالبات خود نشده‌اند، طرح بخشودگي 6 درصدي جرايم تا پايان اسفند ماه تمديد شد.

آمادگي بانک تجارت براي تامين سرمايه در گردش واحدهاي صنعتي

بانک تجارت آمادگي کامل خود را براي حمايت از واحدهاي توليدي معرفي شده از سوي وزارت صنعت، معدن و تجارت به اين وزارتخانه اعلام کرده است.

به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي بانك تجارت ، دکتر فلاح مديرعامل اين بانک با اشاره به قرارداد عامليت اين بانک جهت پرداخت تسهيلات سرمايه در گردش به واحد هاي توليدي از محل اعتبارات صندوق توسعه ملي اظهار کردداشت : در جلسه اي که با وزير صنعت ، معدن و تجارت داشتيم ديدگاه هاي بانک تجارت در خصوص چگونگي اختصاص بهينه تسهيلات بانکها به توليدکنندگان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و آمادگي خود را جهت تامين سرمايه در گردش واحدهاي توليدي کشور به اطلاع مسئولين محترم وزارتخانه رسانديم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته