جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1392/11/30 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 4649

 عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادي:
 دارايي زنجاني کفاف بدهي‌هايش را نمي‌دهد 

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادي گفت: دارايي‌ داخلي زنجاني شايد به هزار ميليارد تومان هم نرسد که اين رقم کفاف بدهي 9 هزار ميليارد توماني وي را نمي دهد.عزت اله يوسفيان در گفت و گو با خانه ملت، گفت: تيم‌هاي کارشناسي از وزارت نفت و بانک مرکزي مرتب در خصوص اين پرونده به دستگاه قضايي گزارش مي‌دهند.

اين عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادي ضمن اعلام اين خبرکه دارايي‌هاي زنجاني در داخل کشور توقيف شده است گفت: رقم دارايي‌هاي زنجاني در داخل کشور پاسخگوي بدهي‌هايش نيست.يوسفيان ملا با بيان اينکه کل دارايي‌هاي داخلي زنجاني شايد به هزار ميليارد تومان هم نرسد و اين رقم نمي تواند کفاف بدهي 9 هزار ميليارد توماني وي را بدهد بر همين اساس بايد دارايي‌هاي خارج از کشور وي مورد ارزيابي قرار گيرد. وي همچنين براينکه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادي و دستگاه قضايي به دنبال دريافت بدهي زنجاني از طريق دارايي‌هاي خارج از کشورش هستند تاکيد کرد.

نماينده مردم آمل و لاريجان در مجلس افزود: براي انتقال دارايي هاي خارجي بابک زنجاني بايد وزارت امور خارجه همکاري لازم را با دستگاه قضايي انجام دهد چراکه نفوذ اين وزارت خانه از طريق رايزن و سفرا و ... در کشورهاي خارجي بسيار بالاست و نيازمند همکاري وي هستيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته