جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1392/12/01 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 4650

 ميرزاده:
  دانشگاه آزاد اسلامي با ابتکار بي‌نظير آيت الله هاشمي و پايمردي دكتر جاسبي به اينجا رسيد 

حميد ميرزاده با تشريح سياست ها و برنامه هاي دانشگاه آزاد اسلامي در شصت و هشتمين اجلاس شوراي مرکزي دانشگاه آزاد اسلامي با تشکر و سپاسگزاري از حضور آيت الله هاشمي رفسنجاني رئيس هيات امنا و هيات موسس و بنيانگذار اصلي دانشگاه آزاد اسلامي و قدرداني از حضور فرجي دانا وزير علوم، تحقيقات ،هاشمي وزير بهداشت و درمان و آموزش پزشکي، گودرزي وزير ورزش و جوانان و جاسبي و همه اساتيد، روحانيون و فرهيختگان ،معاونين و روساي واحد ها و مراکز و مديران و همکاران ، گفت: به لطف حکيم دانا و امداد ايزد توانا نهال نوپايي که با تکيه بر حمايت مبارک امام راحل و حمايت بزرگان نظام در بهار 1361 به دست باغباني فرزانه و دور انديش نشانده شد، امروز درختي تناور و شجره اي پر ثمر است که شاخه هاي طوبائيش به آسمان علم و معرفت رسيده و ريشه هايش در اعماق دل ايرانيان پاک نهاد جاي گرفته است.

به گزارش آنا، رئيس دانشگاه آزاد با بيان اينکه قرار بود تجليل و نکوداشت استاد گرامي و بزرگوار جاسبي در سالروز بنيانگذاري دانشگاه برگزار شود اما با تدبير آيت الله هاشمي و موافقت وي همزمان با اين اجلاس اين توفيق حاصل شد تا از استاد گرانمايه عبدالله جاسبي به پاس سي سال خدمت ماندگار قدرداني شود و ما امروز از اين رويداد بسيار مسروريم.

ميرزاده تاکيد کرد: به تحقيق دانشگاه آزاد اسلامي که با ابتکار بي نظير و طرح بي بديل آيت الله هاشمي رفسنجاني بنيان گذاري شد با پايمردي و صلابت و کوشش هاي خالصانه و دلسوزيهاي مشفقانه و خدمات سي ساله جاسبي به اينجا رسيده که اکنون بزرگترين دانشگاه حضوري جهان و يک اثر جاودان ملي و جهاني است .

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي ادامه داد: اينک ما ميراث دار امانت سترگ و گرانسنگي هستيم که به حق بزرگترين دست آورد علمي و فرهنگي انقلاب اسلامي ايران نام گرفته است.

وي افزود: بنيان اين بنا وکاخ بلند بر پايه عزم جزم و بنيان مرصوص اراده و جديت استاد بزرگوار جاسبي استوار شده است، هرگز اين کاخ بلند دانش و معرفت از باد و باران و توفانهاي حوادث نيابد گزند.

ميرزاده يادآور شد: در مجالي که برايم باقي است باز همراه شما مدرسه اي مي سازيم که در آن مهر تدريس شود و بدانيم خدا خالق زيبايي و علم، مهربانيست که نزديک شماست.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته