جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1392/12/13 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 4660

 رفع مشکلات اعتباري افزايش مقرري دانشجويان بورسيه 

رئيس سازمان امور دانشجويان با اشاره به افزايش مقرري دانشجويان بورسيه گفت: يک مقدار مشکلات اعتباري وجود داشت که آن را با معاونت نظارت راهبردي و برنامه‌ريزي رياست جمهوري صحبت کرديم اميدواريم با ابلاغ معاونت راهبردي و برنامه‌ريزي رياست جمهوري به هيات دولت، در ماه جاري به تصويب برسد.به گزارش مهر، ميزان مقرري دانشجويان بورسيه خارج از کشور از سال 89 تاکنون ثابت مانده بود و رايزنان علمي و نمايندگان ايران در خارج از کشور همگي بر افزايش ميزان مقرري اتفاق نظر داشتند.

کشور محل تحصيل؛ ملاک افزايش

برهمين اساس افزايش مقرري بورسيه‌هاي خارج از کشور به تصويب کميسيون اجتماعي دولت رسيد و قرار شد اين موضوع به تصويب هيات دولت نيز برسد و از ابتداي سال آينده مقرري دانشجويان بورسيه خارج از کشور بسته به کشور محل تحصيل بين 10 تا 50 درصد افزايش يابد.

دکترمجتبي صديقي رئيس سازمان امور دانشجويان درخصوص آخرين وضعيت افزايش مقرري دانشجويان بورسيه خارج از کشور و تصويب هيات دولت گفت: کارهاي اداري مربوط به افزايش مقرري دانشجويان بورسيه خارج از کشور انجام شده است .

وي ادامه داد: يک مقدار مشکلات اعتباري وجود داشت که آن را هم با معاونت راهبردي و برنامه‌ريزي رياست جمهوري صحبت کرديم اميدواريم با ابلاغ معاونت راهبردي و برنامه‌ريزي رياست جمهوري به هيات دولت، افزايش مقرري دانشجويان بورسيه در ماه جاري تصويب شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته