جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1393/02/30 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 4712

 در روز ملي ارتباطات و روابط عمومي‌ها 10 پروژه مخابراتي در اردبيل به بهره‌برداري رسيد 

 اردبيل – خبرنگار آفرينش

مديرعامل شرکت مخابرات استان اردبيل در مراسم افتتاح اين پروژه‌ها در اردبيل اظهار داشت: اين 10 پروژه زيرساختي در حوزه مخابرات و ارتباطات با هزينه سه ميليارد و 20 ميليون توماني به مرحله بهره‌برداري رسيده تا هموطنانمان در مناطق مختلف از ثمرات آن استفاده کنند.

ياور محمدحسيني مهمترين پروژه را راه‌اندازي باند پهن اينترنتي به ظرفيت پنج و 10 مگابايت بيان کرد و افزود: با توجه به اينکه شعار روز جهاني ارتباطات باند پهن در مسير توسعه پايدار است ما وظيفه ذاتي خود دانستيم تا با اين افزايش ظرفيت خدمات در حوزه اينترنت بتوانيم در خدمت هموطنان باشيم.

وي از واگذاري پنج هزار اينترنت پرسرعت به مشترکان جديد خبر داد و تصريح کرد: تاکنون 42 هزار مشترک تلفن همراه از اينترنت پرسرعت در سطح استان اردبيل بهره‌مند هستند.

مديرعامل شرکت مخابرات استان خاطرنشان کرد: در روزهاي آينده شاهد بهره‌برداري از واگذاري اينترنت پرسرعت در 100 نقطه روستايي مي‌شويم تا هموطنان ساکن در مناطق محروم و روستايي بتوانند از مزاياي آن استفاده کنند.

محمدحسيني از يکسان‌سازي کد داخل استان تا دو ماه آينده خبر داد و اضافه کرد: طرح يکسان‌سازي کد داخل استان اجرا مي‌شود که با اين اقدام شماره 0452 از کد استان حذف شده و شماره‌گيري هموطنان بدون اين کد مي‌شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته